2733
2734

داریم خونه می‌سازیم یعنی نابود شدم با ینفر شریکیم باهم شروع کردیم اون همه کارشو کرد مثلا همون اوستایی ک برا ما میاد برا اونم می‌ره یا چیزهای دیگه ولی برای ما همش کارمون گیره اوستا میاد ب یچیزی گیر میده می‌خریم براش نمیاد میاد نمیشه اصلا از اول کارمون همینجوری بود مشکل پشت مشکل بنظرتون آش بپزم بدم چندتا خونه شما خودتون از این کارها کردین؟

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرم مشکل گشا هم خوبه

خب کجا بدم من تو یه شهر غریبم مناسبتی هم نیست ک ببرم پخش کنم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731
آشم خوبه ، هر کدومو دوس داشتی  ایشالا مشکلاتت حل شه

ممنونم شما خودتون از اینکار نتیجه گرفتین؟

نماز امام رضا خبه دوتا رکعت رکعت اول حمدو ایتالکرسی و رکعت دوم حمدو قدر و بقیشم بزن نت ببین...خیلی مجرب..نذر سیب شهید جهانیاری هم خبه 

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
خب کجا بدم من تو یه شهر غریبم مناسبتی هم نیست ک ببرم پخش کنم

مناسبتی نیست 

یه قصیده ست از گوگل دانلود کن ، پنج شنبه عصر بخون یکمم حلوا یا شکلات یا آجیل هرکدومو تونستی به نیت مشکل گشا(امام علی)پخش کن ،حتی تا هفت نفر من گاهی پخش میکنم 

ولی برا مشکلا مالی و این چنینی حرف نداره

2740
مناسبتی نیست  یه قصیده ست از گوگل دانلود کن ، پنج شنبه عصر بخون یکمم حلوا یا شکلات یا آجیل هرک ...

ممنونم