2737
2739
عنوان

بنظرتون از کارم استعفا بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 54 پست

عزیزم به جز معدود افراد که پارتی دارن برای شغل دلخواه کارمندی ، الان حقیقتا دوست داشتن یا نداشتن زیاد معنی نداره، اگه استعفا بدی تضمینی هست که تو جای دیگه حتما استخدام بشی ؟؟ اگه جوابت منفی هس ، نکن فقط با کارت کناربیا و به مرور میتونی دوسش داشته باشی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از رشتم خوشم‌ نمی اومد..گفتم شاید برم سر کار دوست داشته باشم..دو سال رفتم طرح..کارمند بودم..دوست نداشتم..یه کاری می خواستم که مدیرش خودم باشم..منم دیگه ادامه ندادم..برا ارشد هم تغییر رشته دادم رفتم زبان..بعدم چند وقت تدریس کردم..خیلی خوب بود..دیگه شرح وظایفم مشخص بود..حرف و حدیثم کمتر..اما معلمی هم دردسرای خودشو داره..باید با بچه ها کنار بیای ..با مافوقت ممکنه بحثی پیش بیاد ور مورد حقوق و....ولی من بیشتر می پسندم.

به نظر من روحیه سالم بهتر از پوله

اگه می تونی در کنارش به تفریحت برسی و به علایقت برسی و روحیت رو ببری بالا و این راه درآمد رو هم حفظ کنی ادامه بده

اگه نمی تونی رهاش کن

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2731
کجاش سخته ،دوست صمیمیم معلمه یه عشقی میکنه که نگو..البته میدونم تدریس سخته ولی قشنگه

ما تو آشناهامون داریم خیلی معلم مسولیت پذیری هست البته .یعنی خودشو میکشه.کل زندگیش شده مدرسه

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
اخه چرا همتون میگین اینو😭😭😭

خودمم شاغلم بخش خصوصی  با حقوق کم ولی یکسال نرفتم ب حذف حقوق بعد از مرخصی زایمان ک فک میکردم دیوونه میشدم میگفتم الان چیکار کنم ....حداقل کار تو آینده داره بعد کسی ک دستش تو جیبش بوده شاغل بوده سختش میشه 

2740
خودمم شاغلم بخش خصوصی  با حقوق کم ولی یکسال نرفتم ب حذف حقوق بعد از مرخصی زایمان ک فک میکردم دی ...

اره منم شاغل بودنو خیلی دوس دارم ولی یه شغل سبکتر ،حس میکنم تو این کار دارم پیر میشم

اره منم شاغل بودنو خیلی دوس دارم ولی یه شغل سبکتر ،حس میکنم تو این کار دارم پیر میشم

منم ی مدت ک خونخ بودم اینقد تغییر کردم ب محض اینک برگشتم سرکار روز ب روز دارم لاغر تر میشم هرجا بری سختی خودشو داره کار کردن فک نکن بیای بیرون هم کار برات ریخته ی مدت مرخصی بگیر استراحت کن ولی این کارو نکن 

من از رشتم خوشم‌ نمی اومد..گفتم شاید برم سر کار دوست داشته باشم..دو سال رفتم طرح..کارمند بودم..دوست ...

دقیقا روحیه سالم این چیزیه که دارم از دست میدم 

چقد خوب که رفتی سراغ علاقت

2706