2733
2734
عنوان

بنظرتون از کارم استعفا بدم ؟

1388 بازدید | 54 پست

الان کارمند رسمی هستم از اول کارمو دوس نداشتم هم بخاطر حجم کاری بالا هم تعطیلی های کمش

خیلی غصه خوردم انقد که رو چهرم هم تاثیر گذاشته .. تصمیم گرفتم استعفا بدم 

خیلی شغل معلمی رو دوس دارم  ،کاش میشد از اول نمیومدم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه؟شغلتون چیه؟

کاربرآقا: زمانی لنین به صراحت نوشت: موثرترین راه درهم کوبیدن طبقه متوسط این است. که آن ها رابین دو سنگ آسیاب «تورم»و«مالیات»قرار دهند. طبقه متوسط که نابود شود، همه چیز فرو خواهد ریخت و طبقه متوسطی دیگر باقی نمی ماند تا کتاب به دست بگیرد، سفر کند، یاد بگیرد و یاد بدهد یا حامل ارزش های دموکراتیک و فرهنگ باشد.             میلتون فریدمن معتقد بود تورم، یا همان «مالیات پنهان»غیر مشروع و غیر قانونی است که اخذ می‌شود! و دقیقا باج گیری به حساب می آید که خرج بی کفایتی های دولت می شود، برداشت از درآمد مردم پیش از اینکه درآمد مردم بدستشان برسد. در این شرایط دولت عملا جیب بری میکند و سرگردنه ایستاده است و در حال غارت مردم است عوام نیز متوجه نمی شوند ازکحا خورده اند و به جان یکدیگر می افتند و این درحالی است که دزد اصلی این طور نشان میدهد که درصدد است که مشکل آن ها را حل نماید! چنین مجموعه ای را هر نامی می توان داد جزنام دولت مردمی....                                        اگر کنترل بیابان شن زار را به یک دولت ناکارآمد بدهیم پس از از چند مدت با کمبود شن مواجه میشویم.                                                            هر گونه انتساب تورم به دیگران اشتباه است. مصرف کنندگان، تورم ایجاد نمی‌کنند. تولید کنندگان، تورم ایجاد نمی‌کنند. رهبران خارجی، تورم ایجاد نمی‌کنند. چیزی که تورم درست میکند. مخارج بیش از حد دولت و چاپ پول بیش از حد دولت می‌باشد و نه هیچ چیز دیگر. 
2728

استعفا دادن که الکی نیست. اول باید کار برای خودت پیدا کنی و مطمئن باشی بعد استعفا بدی. یهو میای بیرون میبینی کار نداری کار قبلیتم از دست دادی. بفکر اون موقع هاتم باش.

معلم شدن هم که آسون نیست هفت خوان رو باید پشت سر بذاری.

از طرفی خیلی ها به آرزوهاشون نمی رسن ولی خودشونو با موقعیت جدید وفق میدن. 

2740
نمیدونم چی بگم  دوست داری شاغل باشی؟ نیاز مالی داری؟

اره شاغل بودنو دوس دارم ،خودم الان میفهمم علاقم معلمی بوده و دنبالش نرفتم ،تعطیلی هاشون واقعا خوبه برای خانما،ارامش دارن 

عزیزم میتونی بگی کارمند رسمی کجا هستی

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
اره شاغل بودنو دوس دارم ،خودم الان میفهمم علاقم معلمی بوده و دنبالش نرفتم ،تعطیلی هاشون واقعا خوبه ب ...

ایوای معلمی از دور خوشه .ی پدری از آدم درمیاد .

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
استعفا دادن که الکی نیست. اول باید کار برای خودت پیدا کنی و مطمئن باشی بعد استعفا بدی. یهو میای بیرو ...

والا نمیدونم با تعهد کاریم چیکار کنم ،میگن رسمی ها ۱۵ سال تعهد دارن ..شایدم اشتبا میکنم ،مگه جریمه بدم

2706