2733
2734
عنوان

نوک سینه صاف. کسی راه حلی نداره

1180 بازدید | 41 پست

سلام خانمای عزیز. 

من اصلا سینه هام نوک نداره صاف صاف هست بچه اولم مجبور شدم شیرخشک بهش دادم 

چون ب هیچ طریقی نمیتونست بخوره

تا4ماه باشیردوش میدوشیدم ک نوک بیاره ولی اصلا هیچ تغییری نکردفقط ب مرور شیرم کم شد وخشک شد

برای نوک اوردن کسی راهی نداره؟ 

عمل جراحی میشه؟ 

توگوگل زده بود ک بعد جراحی نوک سینه، نمیشه ب بچه شیرداد و نمیدونم ازهمی چیزا

کسی اطلاعاتی نداره؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم نوک سینم صافه پس ب بچم نمیتونم شیر بدم 😭

ستاره هسدم و عاشق بوی بند بی تی اس ام_ گاهی لازمه قبل حرف زدن ی 🤏 فکر کنیم _ شعور داشتن یک نعمت الهی هست که خدا به هر کسی نداده _ حال دوران یکسان نباشد غم مخور _ خدا خودش حواسش ب بنده هاش هست_ گویند سرانجام ندارید شما ، ماییم بی هیچ سرانجام خوشیم _ خدا برای هر انسانی یک فرشته زمینی آفریده 🙂
میترسم بگم .تعلیق بشم خواهر .درخواست دوستی بده 

فک کنم من فهمیدم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2740
میترسم بگم .تعلیق بشم خواهر .درخواست دوستی بده 

نیازی نیس عزیزم کاملا گویا بود😂

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من کلاس دوره بارداری رفتم. بهمون گفتن ماه اخر با روغن ماساژ بدیم و رو به بیرون بکشیم. هم جمع و گرد میشه اندازه دهن بچه. هم میاد بیرون. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2706