2733
2734
عنوان

نوک سینه صاف. کسی راه حلی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 41 پست
وقتى نوزادت ميخواد شير بخوره خودت با دستت نوك سينه ت رو جورى بگير كه از كلِ سينه فاصله بگيره و شبيه ...

هیچی نوک نداره فقط پوست هست

بچه اولم پوست رو میگرفتم بازور میزاشتم دهنش تابخوره

کمکی باشیر دوش هم میکشیدم ک خداکنه شیر بیارم ولی تا4ماه فقط تونستم دیگه شیرم خشک شد

منم رفتم.  ولی دکترا میگن تحریک سینه باعث زایمان زودرس میشه

اره دیگه برای همین گفتن ماه اخر. برای زایمان طبیعی هم کمک میکنه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
منم صافم از الان استرس گرفتم

من رابط گرفتم .نشد .نخ میبستم .با سرنگ کشیدم .شیر دوش برقی .حتی چهل گیس بچه 

یعنی کارم فقط گریه بود .یه بنده خدایی بهم راه حل نشون داد .دیگه درست شد .

میشه یه صلوات بفرستی دوست خوبم 😘
2731
سرنگ بزرگ بخر و سرش رو برش بزن بعد کله اش  بزار نوک سینه ات و مثل زمانیکه دارو میکشی تو سرنگ ، ...

توبیمارستان برام همین کارو کردن.من فقط پوست دارم 

هیچی تو سرنگ نمی اومد

فقط باشیردوش  ک دور حاله قهوه ای رنگه میگرفت میشد شیر دوشید

وقتى نوزادت ميخواد شير بخوره خودت با دستت نوك سينه ت رو جورى بگير كه از كلِ سينه فاصله بگيره و شبيه ...

مگه الکیه ، میدونی چقدر سخته 😶

ستاره هسدم و عاشق بوی بند بی تی اس ام_ گاهی لازمه قبل حرف زدن ی 🤏 فکر کنیم _ شعور داشتن یک نعمت الهی هست که خدا به هر کسی نداده _ حال دوران یکسان نباشد غم مخور _ خدا خودش حواسش ب بنده هاش هست_ گویند سرانجام ندارید شما ، ماییم بی هیچ سرانجام خوشیم _ خدا برای هر انسانی یک فرشته زمینی آفریده 🙂
من حاضر نیستم درد بکشم تا به بچم شیر بدم  شیرخشک بده راحت

نه عزیزم اشتباه میکنی

بچه ای ک شیر مادر بخوره استخون بندیش محکم وقوی تره

شیرمادر خییلی مهمه

من اینقدر سختی کشیدم ب هرنحوی بود تا4ماه کامل بهش شیر دادم حتی وقت میزاشتم نصف شب هم ک بود براش میدوشیدم

فقط حیف ک دیگه خشک شد

نه عزیزم اشتباه میکنی بچه ای ک شیر مادر بخوره استخون بندیش محکم وقوی تره شیرمادر خییلی مهمه من ای ...

شیر مادر موقعی مقوی بود ک چیزای ارگانیک و اصل میخوردن ن مثل الان ک همه چی آشغاله ، صددرصد الان شیر خشک بهتر از شیرمادره 

پرازآهن و...

{ایمانی که به گیسویی بلزرد به چه اَرزد؟...}