2733
2739
عنوان

نوک سینه صاف. کسی راه حلی نداره

1154 بازدید | 41 پست

سلام خانمای عزیز. 

من اصلا سینه هام نوک نداره صاف صاف هست بچه اولم مجبور شدم شیرخشک بهش دادم 

چون ب هیچ طریقی نمیتونست بخوره

تا4ماه باشیردوش میدوشیدم ک نوک بیاره ولی اصلا هیچ تغییری نکردفقط ب مرور شیرم کم شد وخشک شد

برای نوک اوردن کسی راهی نداره؟ 

عمل جراحی میشه؟ 

توگوگل زده بود ک بعد جراحی نوک سینه، نمیشه ب بچه شیرداد و نمیدونم ازهمی چیزا

کسی اطلاعاتی نداره؟؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم نوک سینم صافه پس ب بچم نمیتونم شیر بدم 😭

ستاره هسدم و عاشق بوی بند بی تی اس ام_ گاهی لازمه قبل حرف زدن ی 🤏 فکر کنیم _ شعور داشتن یک نعمت الهی هست که خدا به هر کسی نداده _ حال دوران یکسان نباشد غم مخور _ خدا خودش حواسش ب بنده هاش هست_ گویند سرانجام ندارید شما ، ماییم بی هیچ سرانجام خوشیم _ خدا برای هر انسانی یک فرشته زمینی آفریده 🙂
میترسم بگم .تعلیق بشم خواهر .درخواست دوستی بده 

فک کنم من فهمیدم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2740
میترسم بگم .تعلیق بشم خواهر .درخواست دوستی بده 

نیازی نیس عزیزم کاملا گویا بود😂

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من کلاس دوره بارداری رفتم. بهمون گفتن ماه اخر با روغن ماساژ بدیم و رو به بیرون بکشیم. هم جمع و گرد میشه اندازه دهن بچه. هم میاد بیرون. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2706