2733
2739
عنوان

بچه ها بیایند بگید دلتون پیش کدوم تاپیک و سرنوشت استارترش مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 24943 بازدید | 474 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الانم یادم اومد اشکام سرازیرشد..دخترش 13 سالش بود عکسشم گذاشت.میگفت عذاب وجدان دارم مادر خوبی ...

داری لینکشو؟ 

نه‌تو‌آنی‌که‌همانی‌ ؛نه‌من‌آنم‌که‌تو‌دانی !  

یه تاپیک بود چند سال پیش.اون موقع اصلا تاپیک سرکاری و اینا نبود.اصلا پربازدید و اینا هم نبود

استارتر تعریف می‌کرد دخترخاله اش از دوست پسرش حامله شده.دخترخاله سنش زیاد بوده.بعد شکمش کوچیک بوده پدرش نفهمیده ولی مادرش و خاله و ...میدونستن.بچه دنیا اومد عکسشم گذاشت.پدر بچه هم میخواسته بیاد واسه ازدواج ولی مونده بودن قضیه بچه رو چجوری به پدره بگن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

با اینکه اون موقع به دنیا نیومده بودم ولی تاپیک می می ناز 

عصابم خورد شد دیدم تاپیکشو

چرا آدمای خوب و شاد باید زودتر بمیرن ؟ 

با اینکه حتی اون موقع که تاپیک زد من به دنیا هم نیومده بودم ، ولی دوست دارم یهو ببینم تایپم زده «سرکارتون گذاشتم»

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
ازدواج نکرد باهاش

ازدواج کرد باهاش حرف زدم یک ماه پیش

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
چند نفر گفتن که ازدواج کرده؟

درست گفتن

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

یه خانمی بود ازدواج دومش بود چهارسال از شوهرش بزرگتر بود

یه دختر ۷،۸ساله داشت.شوهرش خیلی کتک میزد.مادرشوهرش تیکه انداخته بود که تو بزرگتری واینا

شوهره اینو خونه مادرش گرفتته بود به باد کتک ،بعدشم اومده بود تمام وسایل خونشون رو شکونده بود

اینم زنگ زده بود برادرشوهر قبلیش بیاددخترشو ببره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2738
بچه ها میگفتند دروغ بوده

شوخی 😒😢واقعا 

خدا لعنتش کن اون شب از شدت گریه تا ۳ و نیم صبح خوابم نبرد تا چند روز سر درد داشتم اه

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈
شوخی 😒😢واقعا  خدا لعنتش کن اون شب از شدت گریه تا ۳ و نیم صبح خوابم نبرد تا چند روز سر درد دا ...

چی بگم منم خیلی جا خوردم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
@می_می_ناز     سرطان داشتن مامان ترنم هم توی سقوط هواپیمای ارومیه و @جذاب_تو_دلی ...

ای داد وای خدایا با اینکه خیلی توسایت نیستم و نمیشناسمشون ولی بی وقفه دارم گریه میکنم چقدسخته😑😔🤦🏻‍♀️

🦷👩🏻‍⚕️Dental student
اهواز بودن بچه رو بردن بیمارستان اصفهان بخاطر عفونت ناشی از سوختگی فوت شد

ماهم تو یکی از شهرستانای ایلام این اتفاق افتاد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها ي دختره بود عقد بود،ميگفت از بابام و داداشام كتك ميخورم ،بالام پولداره و جهاز برام نميخره،از پارسال ديگه خبري ازش نشد،ميگفت دوماه ديگه عروسيمه و بابام جهاز نميخره،وقتي شوهرش ميخاست بياد مواد غذايي هم نميخريد،ميگفت سركار هم نميذارن برم،دلم ميخاد ببينم چي شد اخر

2706