2733
2739
عنوان

بچه ها بیایند بگید دلتون پیش کدوم تاپیک و سرنوشت استارترش مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 24943 بازدید | 474 پست

خانما یه کاربری بود که خواهر شوهرش با شوهرش تو تصادف فوت کرده بودن اینم پسر خواهر شوهرشو به فرزندی قبول کرده بود کسی خبر نداره ازش بعد یه کاربری هم بود موقع جهیزیه بردن به خونه داماد دوست دختر قبلی شوهرش عکس خودشو نقاشی کرده بود رو دیوار خونه این جهیزیه برده بود فهمیده بود دیگه نمیدونم چی کردن

یکی که نازی ۵۸بود شوهر اولش فوت شده بود یه دختر داشت بعدا با یکی که کوچیکتر از خودش بود از دواج کرده ...

میدونی آخرش چیشد چکارکرد؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بود پارسال فکر کنم‌ یه خانومه بود شوهرش و اینا کتکش زدن و برده بودنش حتی توو چاه همه حرفاش راست بود حتی از همه چیز هم‌عکس داده بود خدا الان همش فکرم درگیر اونه🤕

خدایا بابت سلامتی و همه نعمت های خوبی که بهمون دادی و قدرشو نمیدونیم تشکر 
2728
بله فک کنم ازدواج کرده  من تو یه تاپیک قدیمی پیامشو دیدم که گفته بود با شهر دور ازدواج کرده

وای عزیزم🥲😍😍 

کاش بتونم پیداش کنم آخرین بار سال ۹۲ قبل از اینکه کاربریمو تعلیق کنن باهاش حرف زدم🥲

نخطه.

رابطه جنسی دو نامحرم زنا است

ولی اگر زن مجرد باشه بعد زنا باز میتونه با مرد ازدواج کنه

اماااا

حالا اگر مردی با زن شوهر دار رابطه داشته باشه میشه

"زِنای محسنه" که اون دونفر تا ابد نامحرم میشن

پس در هر صورت روابط جنسی دو نامحرم زنا است

عیب ها و گناهانم را دید ولی مرا نزد مردم رسوا نکرد...اوکیست؟ 
2740
یه چیزایی داره یادم میاد.اسم کاربریش چی بود؟

ارغوان۲

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم