2410
2553
باسلام اصولا من میخوام چاق بشم یا لاغر بشم بی معنیه من میتونم به شما بگم روزانه بیست قاشق روغن و ها ...

بله من خانومم

پس چیکار کنم

من میخام قد و وزنم متناسب باشه

میخام تو پر بشم

با اینکه اطرافیان میگن خوبم ولی اصلا دوست ندارم دلم میخاد وزن اضافه کنم

ولی خب شما میگی ب درد نمیخوره که :(

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
من قدم۱۵۲وزنم۵۴تا۵۵  چند کیلو کم کنم؟بعد بدنسازی برم یا ایروبیک؟

با سلام 

بستگی به نوع تراکم استخونی شما داره دور مچ دستتون رو با دست دیگه بگیرید طوریکه انگشت اشاره با انگشت شصت به هم نزدیک بشن اگر به هم نرسیدن یک برنامه لازم داره اگر به هم رسیدن یک برنامه دیگه و اگر روی هم افتادن نیاز به برنامه دیگه ای داره این رو بگید تا راهنمایی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ممنون از تایپیک خوبتون

قد من ۱۶۷ و وزنم ۶۸ چاقی شکم و پهلو دارم و بزرگی سینه 

ولی پایین تنه لاغر میخوام چربیام آب بشه و پاهام پرتر عضله ای تر.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

مچ دستم رو اندازه گرفتم بهم میرسید

برای چیزی که ۵ سال بعد؛۵ دقیقه هم بهش، فکر نمیکنی حرص نخور.  
با سلام  بستگی به نوع تراکم استخونی شما داره دور مچ دستتون رو با دست دیگه بگیرید طوریکه انگشت ...

سلام خیلی راحت انگشتهام به هم میرسند

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!
2720
بله من خانومم پس چیکار کنم من میخام قد و وزنم متناسب باشه میخام تو پر بشم با اینکه اطرافیان میگن ...

من نگفتم بدرد نمیخوره گفتم شما باید طوری وزن اضافه کنید که چربی نگیرید عضله داشته باشید که بتونید هر نوع لباسی که خواستید بپوشید وگرنه چربی که فرم نداره بعدا باید همشو بسوزونید 

خانومها و اقایون  محترم این تاپیک صرفا فقط بدنسازی و ورزش نیست هرکدوم از شما عزیزان در مورد هر ...

سلام

من قصددارم ۱۰کیلو اضافه کنم

و دوس ندارم به صورت چربی باشه

شرایط باشگاه رفتنو ندارم

یمدت تصمیم گرفتم قرص گین آپ بگیرم که بعداز شناختش پشبمون شدم،البته خوراکم خوبه

الان قرص زینک اکساید میخورم وهمسرم قراره پروتئین وی بگیره.

راه حل شما چیه

من باشگاه میرم یک ماه هس دوس دارم زودترلاغربشم چ قرص یا چ خوردنی پیشنهادمیدی حداقل دوسایزشلوارکم کنم ...

ببینید خانوم من کاری به رژیم های غذایی که دکترها و متخصص ها میدن ندارم چون روش اونها کالری شماری هست که ایرادات زیادی داره یکیش شل شدن بدن هست دور مچتون رو بگید تا راهنمایی کنم

من نگفتم بدرد نمیخوره گفتم شما باید طوری وزن اضافه کنید که چربی نگیرید عضله داشته باشید که بتونید هر ...

خب اگ میشه راهنمایی کنید روش صحیح اضافه وزن چجوریه

من واقعا دیگ نا امید شدم☹

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2714
ببینید خانوم من کاری به رژیم های غذایی که دکترها و متخصص ها میدن ندارم چون روش اونها کالری شماری هست ...

دور مچم انگشتان میخوره بهم میرسه بهم یعنی کف انگشت شصت و اشاره بهم میخوره کامل نه روهمونمیگیره ولی اندازه ی سانت بهم میخورخ

سلام من قصددارم ۱۰کیلو اضافه کنم و دوس ندارم به صورت چربی باشه شرایط باشگاه رفتنو ندارم یمدت تصم ...

با سلام

قدتون وزن فعلی به اضافه نوع تراکم استخوانی رو بگید راهنمایی کنم

بااجازه استاتر بچه ها من از الماس طب قرص لاغری سفارش دادم الان میگن فیکه قرصاش یامیگن کلاهبرداره کسی ...

در مورد تمام مکمل های لاغری و چاقی بهتون کمک میکنم تا بدونید اینها اصولا کاراییشون چی هست اگر تقلبی هست خوب مسلما مصرف نکنید صبر داشته باشید پاسخ دوستاتون رو بدم مطلب بعدی رو در مورد مکمل ها میذارم به طور خیلی اصولی

در مورد تمام مکمل های لاغری و چاقی بهتون کمک میکنم تا بدونید اینها اصولا کاراییشون چی هست اگر تقلبی ...

خب من ازکجابدونم‌ تقلبیه من هنوز به دستم نرسیده برسه هم دیگه چه فایده داره میخام بدونم این سایت کسی خریداری مرده

2706