2733
2739
سلام وقتتون بخیر چند تا سوال داشتم خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. من دو هفته پیش با وزن ۱۰۰.۳۰ ...

سلام وقت شما هم بخیر

مسلما صبح ورزش کردن و تا شب سرکار بودن بدن رو به شدت خسته میکنه و این طبیعی هست بهتره برای افزایش سطح انرژی در طول روز ویتامین ث جوشان استفاده کنید روزی یک عدد ویتامین ث جوشان 1000 یا 500 رو داخل بطری یک و نیم لیتری و یا یک لیتری بندازید و هر موقع حس ضعف و خستگی داشتید استفاده کنید 

در مورد مکمل ها هم خدمتتون عرض کنم برای افزایش قوای جسمی میتونید جنسینگ کره ای مصرف کنید که قرمز رنگ هست ریشه گیاه رو از عطاری خریداری کنید و خودتون پودر کنید و موقع خواب به اندازه پودر یک کپسول چرک خشک کن ازش استفاده کنید و برای راحت کردن کارتون میتونید کپسول های خالی رو از عطاری خریداری کنید و اونها رو با پودر جنسینگ پر کنید که لازم نباشه هربار اندازه گیری کنید برای مصرف 

برای تغذیه هم دور روغن جامد رو خط بکشید روغن های مایع هم همینطور از روغن زیتون و کنجد استفاده کنید و هفته ای یکبار از روغن نارگیل بیشتر از این از روغن نارگیل استفاده نکنید غذاهای سالم مصرف کنید گوشت قرمز زیاد استفاده نکنید بخصوص گوساله و گاو که سرد هست سرخ کردنی کم مصرف کنید بیشتر بخار پز و اب پز استفاده کنید از بادوم خاکی خیلی استفاده کنید روزی یک مشت یا کمتر میتونه خیلی مفید باشه و از همه مهمتر اینکه خیلی اهسته غذا بخورید طوریکه حداقل بیست دقیقه طول بکشه تا غذا تموم بشه بعدش هیچ گونه نوشیدنی استفاده نکنید قبلش هم همینطور سالاد زیاد استفاده کنید بجز کاهو و کلم چون باعث سردی مغز میشه به مرور زمان اگر جنسینگ قرمز پیدا نکردید چون کمیاب هست میتونید بجاش یک مکمل کراتین منوهیدرات بگیرید و روزی 3 گرم استفاده کنید تا اون خستگی رو از بدنتون رفع کنه اگر بعد از یک هفته مصرف خواب الودگی شما از بین نرفت یعنی چربی خون شما بالاس که تشریف ببرید داروخانه و قطره گیاهی شوید تهیه کنید و طبق دستوری که داره مصرف کنید تا چربی خون پایین بیاد سرکه سیب دست ساز هم بسیار عالی هست اون رو هم میتونید وقتی از خواب بیدار شدید ناشتا یک قاشق غذاخوری رو با یک لیوان اب ولرم مخلوط کنید و بخورید اون هم در ظرف کمتر از یک هفته چربی خون رو به شدت کاهش میده و حس خواب الودگی و خستگی رو از بین میبره 

موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید من هم شکم پهلو فقط دارم یه کم هم سینه هام بزرگه میرفتم چند روزی باشگاه بچه کوچک داشتم نت ...

سلام

بله در منزل هم میشه اینکار رو انجام داد برای کوچک کردن شکم و پهلو میزان پروتئین بدنتون رو افزایش بدید به ازای هر یک کیلو از وزن بدن یک گرم پروتئین مصرف کنید تا عضلات بدنتون حفظ بشن و از بین نرن سافت ژل ویتامین e 400 تهیه کنید و هر روز به مقدار کافی با سوزن سوراخ کنید و مایع ویتامین رو روی ترک های پوستی و شکم و پهلو و جاهایی که افتادگی داره بمالید و به مدت 5 الی 10 دقیقه ماساژ بدید تا پوست بتونه خاصیت الاستیسیته ای که از دست داره رو دوباره پیدا کنه و محکم بشه در روز مقدار 16 لیوان اب مصرف کنید تا مرتب سموم و چربی از بدنتون دفع بشه به مدت دوماه سعی کنید غذاهای بخار پز و اب پز استفاده کنید از روغن کنجد و زیتون استفاده کنید روغن جامد و مایع استفاده نکنید سبزیجات زیاد مصرف کنید برای افزایش انرژی روزی سه عدد خرما استفاده کنید و اینکه حلقه هولاهوپ تهیه کنید و با اون چربی های شکم و پهلو رو به حالت مایع در بیارید و در اخر روزی 30 دقیقه دوچرخه ثابت یا تردمیل به صورتی که فقط ضربان قلب بالابره استفاده کنید نه خیلی اهسته نه خیلی شدید در حد متوسط که بتونید نیم ساعت ورزش کنید 

موفق باشید

2728
خیلی ممنونم پس منتظرم 

سلام وقت بخیر 

قدتون به همراه وزنتون و فرم بدنی تون رو برای من بفرستید توی گوگل سرچ کنید انواع تیپ بدنی زنانه 

ببنید فرم ساعت شنی هستید یا سیب یا گلابی و اینکه دور مچ دستتون رو با دست دیگه اندازه بگیرید اگر نوک انگشت اشاره و انگشت شصت به هم نرسیدن استخون بندی شما درشته اگر به هم رسیدن استخون بندی شما متوسطه اگر انگشتها روی هم قرار گرفتن استخون بندی شما ریز هست و اینکه بفرمایید کجاهای اندامتون افتادگی پیدا کرده و اینکه وقتی اون قسمت رو با دست میگیرید پوست خالی هست یا اینگه زیرش چربی داره و اگر سلولیت دارید چربی های ریز و سفت مثل دونه های ماش و یا درشت تر 

سلام وقت بخیر  قدتون به همراه وزنتون و فرم بدنی تون رو برای من بفرستید توی گوگل سرچ کنید انواع ...

سلام مجدد و تشکر ازتون

قد ۱۶۲ وزنم ۴۴ _دور مچم انگشتام به هم رسید نوکش پس متوسطه ...باسنم و رونم وپشت ساق پایینی جفت پاهام

افتاده 

سلولیت نه ندارم 

وقتی رونام رو دست میگیرم چربیه تو دستم مثلا تو دست میگیرم میاد دستم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
سلام مجدد و تشکر ازتون قد ۱۶۲ وزنم ۴۴ _دور مچم انگشتام به هم رسید نوکش پس متوسطه ...باسنم و رونم وپ ...

با سلام عذرخواهی میکنم دیر پاسخ میدم مشکلی داشتم نتونستم حضور داشته باشم

اون چربی که میگید برای ران پا چربی همراه با تجمع اب هست 

برای افتادگی پایین تنه این حرکات رو انجام بدید

قبلش یک بطری یک و نیم لیتری رو داخلش یک عدد قرص جوشان 1000 ویتامین ث بندازید و با خودتون ببرید باشگاه و هر موقع دیدید خسته شدید مقداری ازش میل کنید طوریکه تا اخر جلسه ورزش تموم بشه اون بطری 

اول از همه باید میزان پروتئین مصرفی بدنتون رو بالا ببرید به ازای هر یک کیلو از وزن بدن نیم تا یک گرم پروتئین حیوانی لازم است که میتونید توی نت سرچ کنید و بنویسید میزان پروتئین گوشت ها براتون میاره شما که 44 کیلو هستید باید روزانه 44 گرم پروتئین مصرف کنید این بهترین حالت هست 

25 دقیقه اول ورزش رو دوچرخه ثابت یا تردمیل استفاده کنید با سرعت ملایم که فقط به نفس زدن بیفتید و فشار به بدنتون وارد نشه خیلی ریلکس همراه با نفس های عمیق باشه 

بعد از هوازی باید برید سراغ دستگاه اسکات پا و 3 ست این حرکت رو انجام بدید هر ست هم 12 حرکت است بدین صورت که 12 حرکت انجام میدین 30 ثانیه استراحت میکنید دوباره 12 تا دیگه تا اینکه بشه 3 بار که همون 3 ست هست 

حرکت بعدی پشت ران با دستگاه است که 4 ست باید انجام بدید با وزنه های متعادل نه خیلی سبک نه خیلی سنگین اون هم 4 تا 12 تا باید انجام بدید 

حرکت بعد جلو ران دستگاه هست اون هم عین پشت ران انجام بدید حرکت اخر پایین تنه ساق پا ایستاده با دستگاه است اون رو 4 ست انجام میدید ست اول 20 حرکت ست دوم 15 ست سوم 15ست اخر 10حرکت 

این بود برنامه برای درشت و سفت کردن عضلات کمر به پایین که شما نوشتید کدوم قسمتها رو میخوایید اصلاح کنید یادتون باشه این برنامه حداکثر برای 40 روز هست و بعدش باید حرکات تغییر کنن وگرنه دچار استپ میشه بدنتون و تغییری ایجاد نخواهد شد 

موفق باشید

2740
سلام مجدد و تشکر ازتون قد ۱۶۲ وزنم ۴۴ _دور مچم انگشتام به هم رسید نوکش پس متوسطه ...باسنم و رونم وپ ...

برای دفع سموم بدن روزانه 16 لیوان اب مصرف کنید طی روز و سعی کنید نمک رو کم کنید مجاز هستید روزانه 3 گرم نمک استفاده کنید وگرنه بدن دچار هیدراته شدن میشه و اب درون بافت ها ذخیره میکنه حتماااا میزان پروتئینی که گفتم رو مصرف کنید وگرنه بدنتون نه تنها عضله سازی نخواهد کرد چربی سوزی هم نخواهد کرد و صورتتون لاغر خواهد شد و پوست بدنتون هم افتادگی شدید پیدا خواهد کرد این نکته ای هست که هیچکس توی باشگاه نمیگه مگر اینکه مربی خصوصی بگیرید و هزینه کنید که اونجا هم به مشکل خواهید خورد چون خانومها بدلایل زیادی که با محدودیت های زیادی همراه هستن از علم بدنسازی خیلی فاصله دارن و عملا کاری برای شما نمیتونن انجام بدن پس با رعایت همین نکات به یک بدن کاملا ایده ال خواهید رسید مصرف سبزیجات هم هرچقدر بیشتر باشه بهتره به جز کاهو و خیار شور و کلم 

من دلم میخاد چاق بشم

حالا اینکه شما میتونی راهنماییم کنی یا ن رو نمیدونم

اصلا با اشتها غذا نمیخورم

قد۶۴ 

وزنم۵۷

میخام وزنم۶۵ بشه 🥲🤌

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

من باشگاه میرم یک ماه هس دوس دارم زودترلاغربشم چ قرص یا چ خوردنی پیشنهادمیدی حداقل دوسایزشلوارکم کنم..قهوه قبل تمرین

و دوچرخه ۲۰دقیقه قبل تمرین برا چی خوبه چطورع

من دلم میخاد چاق بشم حالا اینکه شما میتونی راهنماییم کنی یا ن رو نمیدونم اصلا با اشتها غذا نمیخورم ...

باسلام

اصولا من میخوام چاق بشم یا لاغر بشم بی معنیه من میتونم به شما بگم روزانه بیست قاشق روغن و هات داگ و چربی و سس سفید مصرف کن در عرض یکماه حداقل 7 کیلو شما چاق میشی اما این چاقی همش چربیه و بدرد شما نمیخوره از تیپ میفتی در مورد لاغری هم همینه شما خانوم هستید؟؟/

2706