2737
2734
با سلام  نوشتید باشگاه نمیتونید برید اگر مشکلی از لحاظ استخونی و بدنی ندارید  دو عدد دمب ...

نفهمیدم ولی مرسی🌸

ینی فهمیدم ولی متوجه نشدم ولی بازم مرسی🌸

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺
سلام وقتتون بخیر  ببخشید یه سوالی داشتم اینکه من ۳۲کیلو وزن کم کردم تو ۱۵سالگی از۹۱رسیدم به ۵۹ ...

با سلام 

اگر پوست بدنتون با اینهمه وزن کم کردن دچار افتادگی نشده و اینکه شکم و پهلو دارید نکات اصلی رو بهتون میگم 

وقتی استپ ورزنی اتفاق میفته که تغذیه یکنواخت شده و تمرینات هم همینطور 

شما برای اینکه بتونید چربی خالص از دست بدید باید میزان پروتئین مصرفی رو بالا ببرید برای خانوم ها به ازای هر یک کیلو از وزن بدن یک گرم پروتئین مصرف میشه برای اقایون 2 تا 3 گرم و اینکه شما باید این مقدار پروتئین رو مصرف کنید سپس اول تمرین 30 دقیقه ورزش هوازی انجام بدید مهم نیست چه نوع باشه و برای اب کردن پهلو از حلقه هولاهوپ سنگین استفاده کنید و حتما از کپسول سافت ژل ویتامین e 400 استفاده کنید تا دچار افتادگی پوست بدن نشید 

روزانه 16 لیوان باید اب مصرف کنید و اینکه به یاد داشته باشید اگر در ماه بیشتر از 3 الی 4 کیلو وزن کم کنید چربی خالص نیست عضله هم از دست خواهید داد همچنین میتونید از داروخانه قرص ال کارنتین 1000 خریداری کنید گیاهی هست بیست دقیقه قبل از ورزش مصرف کنید تا هم سلامت قلب تضمین بشه هم اینکه این قرص چربی های انباشته شده رو ازاد میکنه و وارد چرخه چربی سوزی میکنه و بدن به عنوان سوخت از این چربی ها استفاده میکنه 

موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهمیدم ولی مرسی🌸 ینی فهمیدم ولی متوجه نشدم ولی بازم مرسی🌸

اجازه بدید واضحتر بگم شما ابتدا دوتا دمبل 10 کیلویی تهیه کنید 

بعدش توی نت سرچ کنید حرکت اسکات با دمبل 

عکسها رو ببینید متوجه میشید 

به طور روز در میون یعنی شنبه دوشنبه چهارشنبه جمعه اینطوری ورزش کنید چون بین تمرین باید یک روز استراحت باشه تا بدن بتونه خودش رو باز سازی کنه 

هر روزی که ورزش میکنید 3 ست باید تمرین کنید به این معنی که یک بار دوتا دمبل رو بردارید 12 بار بشینید و بلند بشید بعد نیم دقیقه استراحت کنید دوباره 12 تکرار انجام بدید باز نیم دقیقه استراحت و بار اخر که میشه ست سوم دوباره 12 بار بشینید و بلند بشید و برنامه تموم میشه اینطوری شما 3 ست حرکت ورزشی رو انجام دادید هرکجاش متوجه نشدید بگید 

اجازه بدید واضحتر بگم شما ابتدا دوتا دمبل 10 کیلویی تهیه کنید  بعدش توی نت سرچ کنید حرکت اسکات ...

متوجه شدم مرسی از توضیحاتتون🌸

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺
2728
سلام من قبلا 20 کیلو به مدت دو سال با رژیم و ورزش کم کردم پوست شکمم و بازوهام شل شدن آیا میتونم با و ...

با سلام 

افتادگی پوست اگر خیلی شدید باشه با هیچ ورزشی اصلاح نمیشه اما اگر شدید نباشه قابل اصلاح هست 

اول از همه مصرف قند ها رو کلا قطع کنید یا به حداقل برسونید روزانه 16 لیوان اب مصرف کنید کپسول سافت ژل ویتامین e400 از داروخانه تهیه کنید و هر روز با سوزن کپسول ها رو سوراخ کنید و به تمام پوست بدن و جاهایی که افتادگی داره بمالید و به مدت 5 دقیقه الی 10 دقیقه دورانی ماساژ بدید قبل اینکار حتما پوست بدن باید کامل شسته و تمیز باشه میزان پروتئین مصرفی رو بااااید بالا ببرید روزانه بین 1 الی 2 گرم پروتئین مصرف کنید به ازای هر یک کیلو از وزن بدنتون میتونید توی گوگل سرچ کنید میزان پروتئین غذاها رو ببینید و یادداشت کنید و اینکه وقتی پوست خاصیت الاستیسیته خودش رو از دست میده باید وزن اضافه کنید اونهم عضله خالص باید باشگاه برید و با وزنه تمرین کنید تا عضلات بزرگتر بشن و جاهای خالی پوست رو پر کنن 

موفق باشید

درمورد لاغری راهکاری هم دارید؟

با سلام 

قد و وزن رو بنویسید و اینکه با یک دست دور مچ دست دیگه رو بگیرید طوریکه انگشت اشاره و شصت به هم نزدیک بشن اگر به هم نرسیدن استخون بندی شما درشته اگر همو لمس کردن استخون بندی شما متوسط هست اگر انگشتها روی هم افتادن استخون بندی شما ریز هست اینها رو اطلاع بدید تا راهکار رو بگم 

موفق باشید

خیلی ممنون ازتون اولش من وزن کم کردم سفت بود رونام و باسنم ولی الان شل شده هیپ دیپ هم نداشتم الان د ...

با سلام

اتفاقا حتما باید باشگاه برید وگرنه عضلات بیشتری رو از دست میدید منتها اینها اصول داره که براتون توضیح میدم

وقتی شما بخوایین عضله خالص بدست بیارید قطعا باید میزان پروتئین مصرفی رو افزایش بدید که برای خانوم ها به ازای هر یک کیلو از وزن بدنشون یک گرم پروتئین نیاز هست اونم از نوع حیوانی پروتئین گیاهی خاصیت عضله سازی رو نداره بعد که این مقدار از پروتئین رو مصرف کردید بدن وارد فاز کاتابولیسم نمیشه یعنی همون فاز عضله سوزی و لاغر شدن بدن و شل شدن پوست و عضلات 

حتما در طول روز 16 لیوان اب مصرف کنید وقتی باشگاه میزید یک عدد قرص جوشان ویتامیت ث رو داخل بطری یک و نیم لیتری بندازید و ببرید باشگاه حین ورزش هرکجا احساس ضعف کردید مقداری از اون رو مصرف کنید در این صورت بدن سفت میشه چربی ها از بین میرن عضلات جایگزین میشن و لاغری رو تجربه نخواهید کرد 

موفق باشید

2740

خانومها و اقایون  محترم این تاپیک صرفا فقط بدنسازی و ورزش نیست هرکدوم از شما عزیزان در مورد هر چیزی که اطلاعات کافی رو دارید با هم به اشتراک بذارید تا از اطلاعات و تجربیات همه بتونیم استفاده کنیم 

با سلام اتفاقا حتما باید باشگاه برید وگرنه عضلات بیشتری رو از دست میدید منتها اینها اصول داره که بر ...

میرم باشگاه بهشون چی بگم برام بنویسن؟

ینی عضلاتم رو از دست دادم اینجوری شده من سفت و خوش فرم بودم واقعا 

پروتوئین چی بخرم بخورم؟؟

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
میرم باشگاه بهشون چی بگم برام بنویسن؟ ینی عضلاتم رو از دست دادم اینجوری شده من سفت و خوش فرم بودم و ...

سلام 

بله عضلات رو از دست دادید که جای نگرانی نیست دوباره با تمرین برمیگرده

برنامه خودم بهتون میدم نیازی نیست هزینه کنید برای مربی 

پروتئین هم لازم نیست مکمل بخرید از مرغ و گوشت و تخم مرغ استفاده کنید عصر بهتون میگم چکار کنید نگران نباشید

سلام ببخشید من هم شکم پهلو فقط دارم یه کم هم سینه هام بزرگه میرفتم چند روزی باشگاه بچه کوچک داشتم نتونستم ادامه بدم البته در برنام هست برم میشه بگید این شکم پهلو چطوری آبش کنم تو خونه میشه؟

سلام وقتتون بخیر

چند تا سوال داشتم خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

من دو هفته پیش با وزن ۱۰۰.۳۰۰ باشگاه و رژیم شروع کردم...یک روز بدنسازی و روز بعد ایروبیک

الان بعد ۲ هفته وزنم ۹۷.۳۰۰ شده...امروز فکر میکردم کاهش وزنم کم بوده ولی با خوندن تاپیک شما خوشحال شدم که این وزن از عضله کم نشده

سوال اولم اینه من صبح میرم باشگاه و بعدش تا شب کار دارم اما خیلی حس خستگی و خواب آلودگی دارم این عادیه یا باید دارویی مصرف کنم که رفع بشه؟ در کل چه مکمل هایی نیازه که قیمتشون هم مناسب باشه؟

سوال دیگه ام در مورد تغذیه اس اگه یه راهنمایی کلی کنید ممنون میشم🙏🌹

سلام  بله عضلات رو از دست دادید که جای نگرانی نیست دوباره با تمرین برمیگرده برنامه خودم بهتون ...

خیلی ممنونم پس منتظرم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2706