2733
2734
منم دلم یخواد این حسو تجربه کنم

من  این  کلیپ  ها رو تو اینستا میدیدم ‌کیف میکردم ‌و براشون  اشک شوق می‌ریختم  بخدا

نمیدونستم  خودمم  تجربش میکنم  امشب شب آرزوهاست  آرزو میکنم تا  سال  دیگه  این موقع  یا  باردار باشی یا نی نی صحیح  و سالم  دنیا آمده باشه 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.برا دوقلوهام خیلی جذاب بود ماجراش

سونو اول و ازمایشم اصلا نشون نداد دوقلو باردارم

با عشقم رفتیم سونو بعد ایشون گفت من نمیشینم داخل مطب خانوما معذب میشن نشست تو ماشین

من نوبتم شد رفتم داخل دکتر هی اینور و اونور شکمم چک کرد ترسیده بودم گفتم دکتر چیزی شده 

گفت دوقلو بارداری ؟گفتم دفعه قبل گفتید ی ساک و جنین نه یک قلوعه

خندید گفت دوتا قلب میبینم دوقلو بارداری برو پول اون یکی نی نی رو حساب کن تا من سی دی غربال دوقلو رو بزارم

هنگ بودم کلا 

اخه عشقم از نامزدی میگفت من عاشق اینم دوقلو داشته باشم

خلاصه رفتم پایین زدم ب شیشه ماشین گفت جانم

گفتم عشقم کارتتو بده 

گفت چی شده من ک حساب کردم

گفتم میخوام سونو یه نی نی دیگه رم حساب کنم

میدونه از این کارا میکنم زیاد  ولی باز دید تپش قلب اینا دارم ترسید گفت کیو پیاده شد اومد تو مطب

کارتو داد ب منشی گفت همسرم میخواس سونو کیو حساب کنه بفرمایید 

منشی گف نی نی خودتون

عشقم گف ما ک حساب کردیم

منشی گفت بله این واسه قل دومتونه

الهی دورش بگردم عشقم از ذوق نشت رو زمین هی بلند بلند میگف خدا بهم دوقلو داده ینی؟😂😂😂

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731
وای چقدر حرفت بهم چسبید و کیف کردم و واسه یه لحظه نور امید به قلبم تابوندی . ممنون عزیزم انشالله&nbs ...

عزیزدلی گلم😍😘🌹

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
فقط همون دوقلو ها رو دارید؟ سن و جنسشون چیه؟ خدا براتون نگه داره

.نه بابا دوتا بزرگترم دارم 😂😂هر چهار تاشون پسرن

فدات ممنوت از دعات😘

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2738
.برا دوقلوهام خیلی جذاب بود ماجراش سونو اول و ازمایشم اصلا نشون نداد دوقلو باردارم با عشقم ...

چقد خوبه نمیگی شوهرم یا همسرم همش میگی عشقم ۰🤗

دو قلو تو ژنتون دارین،؟

کاش خدا توی سرنوشت منم اینو رقم می‌زد.... من دیگه هیچ امیدی ندارم که این لحظات رو دوباره تجربه کنم. ...

امیدت به خدایی باشه که هم سیاهی شبو آفریده هم روشنیه روز رو . امیدت بخدایی باشه که حضرت یوسف رو از چاه دراورد و پادشاهش کرد

وی ننه دلت دختر نمیخواد؟ خدا حفظشون کنه عزیزکم

:) دختر میخواستم ک باز باردار شدم شد دوقلوهام 😂😂نه دیگه انشالله عروس میگیرم میشه دخترم😘