2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه کاغذ بنویس سلام بابایی🌚بعدم بزار تو پاکت بزار رو اپن شوشویی ببینه🌚

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
2728

واسه مامانم ‌گذاشتم  خو کادو روز مادرش تو پاکت پول

شوهرمم  من  رفتم  بی بی چک  زدم  هاله افتاد  باز دو روز بعد  یکی زدم  گفتم  برو دستشویی آب چکه میکنه  آمد بیرون  گفت  مگه  زدی بی بی چک و  بعد گفت  اشکال  نداره  ایشاالله  ماه  بعد  گفتم  عشقم  دوتا خطه  داری بابا میشی گفت نه  باید ۳ تا خط بشه😂😂😂😂گفتم  بخدا باید دوتا بشه هنگ کرد  

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

شوهرم کنارم بود منتظربودیم بی بی چک مثبت میشه یامنفی. مثبت شد. شوهرم بغل کرد بعدرفت شیرینی خرید. چندروزقبلش فشارم افتاده بود مادرم گفت حتماحامله ای گفتم چه ربطی داره. حالانمیدونم ازکجافهمیدحاملم. چندروزبعدش شوهرم رفت خونه پدرشوهرم گفت بابابزرگ شدی

منم دلم یخواد این حسو تجربه کنم

ایشالاااااا🥰😍

ظهور‌در‌جُمجمه‌هاست؛نه‌در‌جمعه‌ها:)! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ "وِی‌از‌بی‌سوادی‌مردم‌رنج‌میبرد" #کتاب‌بخوانیم! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌    ✈️🇮🇷🇺🇸
واسه مامانم ‌گذاشتم  خو کادو روز مادرش تو پاکت پول شوهرمم  من  رفتم  بی بی چ ...

چه وارد بوده🌚🌚

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 

به شوهرم گفتم بی بی مثبت شد.

به مامانمم گفتم دارم میرم ازمایش بارداری یدم بعدم گقتم مثبت بودد. خانواده شوهرمم اول به خواهرشوهرم گفتم اونم انقدر حسودیش شد همش بهم تیکه مینداخت🥺

تیکر دفاعمه😊

یه مهمونی میگرفتم (هنو ازدواجم نکردم البته😂😁 

رو کاغذ مینوشتم تو جمع میدادم ب شوهرم 

بعد ری اکشن بقیه رو میدیدم

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺

به شوهرتون که میتونی بگی ازین به بعد یه روز از تقویم به نامت شده یا تو یه جعبه براش عروسک بزاری کوچولو کنارشم بگی سلام بابایی نه ماه دیگه من تو بغلتم 

تو عین اون جعبه طور هم میتونی برای مادرشوهر پدرشوهرتون درست کنی که دارین مامان بزرگ بابابزرگ میشین یا یه لباس بچه گونه بگیرین بدین دستشون که نظرشون راجبشون چیه و ازین به بعد باید ازین چیزا زیاد بخریم 

تو هم برو ، مبادا از آنها که تنهایم گذاشتن جا بمانی !🙂✨
2706