2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومش میخواد ماشین داشته باشن تو آسایش باشن ولی الان درآمدش کمه و شرایط خرید ماشین رو نداره 

چ چیزا یعنی از جیب شوهرش خبر نداره ...واقعا حرفی ندارم 

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 
2728

ممنونم,شما خوبید

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2740

نمیشه,نمیشه,نمیشه,خانمم همیشه میگه من نباید ازدواج میکردم,والسلام,الان م..مثل.....پشیمونم

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

نخیربدترم شده

12 روزه🥲 شب اول هیچ خبری ازش نداشتم ا یکی خبر گرفتم گوشیش شکسته دستش خالیه بخره💔و 12 روزه نیستش💔 ...

ی بار سرما خورده بود گوشیش سایلنت بود خوابش برده بود هی زنگ میزدم جواب نمیداد ولی سکته کردم ب داداش پیام دادم بیدارش کرد صداشو شنیدم اروم شدم 

تحملت خیلی زیاده

2706