2733
2739

دیشب یه خانمی اینجا درباره چله سوره عبس گفت که خونده همون چیزی که خواسته شده 

منم امروز خوندم 

من دارم عقد یکی میشم ولی خانوادم بالاخره مشکلاتی هست دیگه من گفتم باز یکی دو نفر به مامانم بگن دخترتو میخواییم یکم برم پیش خانوادم بالا 

داشتم تو خیابون میرفتمم گفتمم خدایاااا ی پسر خوشتیب با خانواده چی میشد دوباره خواستگار پیدا میشود یهوووویییی اتفاق افتاد همین چیز من هنگ 

اومدن جلو مامانم گرفتن کلی رفتم بالا 

اومدم از تو محلمون برم چندتا موتوری مزاحم گفتم خدایا کاشکی پلیس بیاد استرس گرفتم یهو پلیس اومد 

خواستم سومین بارم امتحان کنم ببینم درسته این حالم گفتم خدایا رفتم خونه کسی برام هدیه فرستاده باشه رسیدم جعبه هدیه رو دیدم کلی کادو های قشنگ

امروز روز من بود خیلی خوب و قشنگ بود خدایاشکرت♥انشالله همه روزام مثل امروز باشه به لطف خدا

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

عجب خوشبحالت منکه هرچی گفتم برعکس هیی هعع

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه دعا کنی برام منم روزام قشنگ شه؟هرچی زودتر🥲🤍چون خستم

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
2740
دقیقا

دلم میخواد گریع کنم من میگفتم پسرخوشتیپ خدا برعکسشو سرراهم میزاشت چقدر تفاوت بین بنده هاش هیی هعع

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2706