2733
2734

من تربیت بدنی خوندم اگه مدرک آمادگی جسمانی بگیرم میتونیم مربی بشم تو باشگاه؟ 

یه مشکل خیلی بزرگ دارم اینکه نمیتونم با صدا بلند حرف بزنم خیلی خجالتی و کم صحبت و غیر اجتماعی ام خییییلی ضرر می‌کنه بهم  یعنی من نمیتونم هیچ جا برم سرکار؟ خیلی بی پولم

دقیقا عین من 

من اما خجالتی نیستم بلکه اظطراب اجتماعی دارم و به این خاطر نمیتونم برم سرکار 

البته تا الان حدودا چند ماه هست خیلی دارم رو خودم کار میکنم و خداروشکر بهتر شدم و یه سری کارها رو خودم انجام میدم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به این فکر کن که اگر خودتو جمع نکنی مدرکت باید گوشه خونه خاک بخوره و تو هیچ پولی واسه آسایش و راحتیت نداری

به این فکر کن که خیلی چیزا ممکنه حسرتش رو دلت بمونه و عذاب وجدان بگیری

برو تو دل اجتماع و پر رو باش تا موفق باشی

سعی کن از قضاوت بقیه نترسی و حرف دلت بگی و اگه حتی کسی ازت انتقاد کرد حس بدی نگیری  اشکال نداره جنبه خودت ببر بالا با حرف این و اون به هم نریز و سعی کن کنترل درونی از خودت داشته باشی و خودت هم کسیو قضاوت نکن

من لکنت زبان دارم اما زیاد نه بیشتر وقتی استرس میگیرتم یا یهو می‌خوام حرف بزنم نمیتونم ،، روز اولی که خواستم برم سرکار خیلی ناراحت بودم بخاطر این مشکلم حتی مثلاً این مشکلم باعث شده بود که نتونم به صاحب کارم زنگ بزنم و صحبت کنم اما خدا کمک کرد غلبه کردم و الان دو هفته ن سرکار میرم 

البته من قبلاً هم کار کردم اما چند سال فاصله افتاده بود و کار نکرده بودم همین استرسم رو بیشتر کرده بود اما الآن خوبم