2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خانومش میخواد ماشین داشته باشن تو آسایش باشن ولی الان درآمدش کمه و شرایط خرید ماشین رو نداره 

چ چیزا یعنی از جیب شوهرش خبر نداره ...واقعا حرفی ندارم 

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 
2731

ممنونم,شما خوبید

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2740
چن روز وای خداااا

12 روزه🥲

شب اول هیچ خبری ازش نداشتم ا یکی خبر گرفتم گوشیش شکسته دستش خالیه بخره💔و 12 روزه نیستش💔🥲

ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است. 

نمیشه,نمیشه,نمیشه,خانمم همیشه میگه من نباید ازدواج میکردم,والسلام,الان م..مثل.....پشیمونم

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

نخیربدترم شده

من چن ساعت از خودش خبر نده نگران میشم دستام سرد میشه ۱۲ روز باهاش حرف نزدی

متاسفانه نه🥲

مث سگ دلم براش تنگ شده🥺

ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است. 
12 روزه🥲 شب اول هیچ خبری ازش نداشتم ا یکی خبر گرفتم گوشیش شکسته دستش خالیه بخره💔و 12 روزه نیستش💔 ...

ی بار سرما خورده بود گوشیش سایلنت بود خوابش برده بود هی زنگ میزدم جواب نمیداد ولی سکته کردم ب داداش پیام دادم بیدارش کرد صداشو شنیدم اروم شدم 

تحملت خیلی زیاده

2706