2737
2734

عشق همتووووون پااایدااار خداروشکر ک همتوون شوهرای خوبی دارین..خوشحال شدم پیاماتونو دیدم.....خداروشکر ک همتون شوهراتون خوبه انشالله هیچ وقت هیچ خانومی از این به بعد تایپک خیانت و....نزنه....تامجرداازازدواج دلسردنشن

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اسی ۳ ساعته پای تاپیکتمااااا

دمت جیییییزززززز😆

خدا دلتو شاد کنه از بس خندیدم

بخصوص به اونیکه گفته

زری به مولا تصادف کنی دیگه نمیگذرم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلت همیشه شاد 😍🥰

خدایا خودت حافظ همسرم و خودم ودختر کوچولوم باش🤲💫
2742
چ دعای فشنگی عزیزم انشالا که همه خوشبخت بشن 🌹🌹😍😍😍❤❤

انشالله

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2738

خوابه  الان صبح بیدار شه میبینه جواب میده فوری جوابشم چند برابر احساسی عاطفی عاشقونه تر از پیام من میشه نامزدم از من دوره اون اردبیل من تهران قراره پنجشنبه بیاد یه هفته بمونه پیشم خیلی خوش حالم و ذوق دارم 😍 دلم یه ذره شده براش 

2706