2737
2734
عنوان

اینتر نتی سفارش دادم

112 بازدید | 17 پست

سلام من پونزده روزه اینتر نتی پارچه سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده رفتم اداره پست گفتن چیزی اینجا نیومده تو واتساب پیام دادم هنوز جواب نداده تو بیو واتسابش نوشته پیامک وزنگ جواب نمیدم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده سه هزارتا فالور داره بنظرتون چکارکنم پارچه خریدم باهاش لباس بدوزم یه پولی دستم بیاد ولی دوسه هفتس بیکارم همینجوری 

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           

باید بری فتا ظاهرا بال کشیده

من مرد متاهل و سن بالام این پنجمین کاربری که میزنم از سال 97 نی نی سایت میام خدا رو شکر مشکلی هم ندارم بیشتر جهت سرگرمی میام اگر کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم چهار تا کاربری قبلیم هم فقط بخاطر دلسوزی و دفاع از حق تعلیق شده هیچ وقت بخودم جسارت مزاحمت و توهین به کسی رو نمیدم به امید روزهای بهتر و سربلندی همه ایرانیان بخصوص خانم ها از جمله خانمم و دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید بری فتا ظاهرا بال کشیده

خدانکنه

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
فک کنم پولت رو خورده

پونصد تومن با پول پست پونصدوسی تومن از سهام عدالتم دادم پارچه خریدم حق من خوردن نداره

از اینستا بود؟ وقتی مبلغ بالاست باید از کسی خرید کنی ک ادرس حضوری هم داشته باشه یا تلفن داشته باشه

نه چند تا شعبه داره پیجش هم قم هم مشهد 

2740
پونصد تومن با پول پست پونصدوسی تومن از سهام عدالتم دادم پارچه خریدم حق من خوردن نداره

۱۵ روز گذشته 

عزیزم میخورن هیچشون هم نمیشه منم پارسال ۴۰۰دادم ولی نفرستادن هر وقت یادش میفتم نفرینش میکنم    

خیال ات راحت پس. سرشون شلوغه اسم اش چیه؟

خداکنه،پارچه سرای یاس

خیال ات راحت پس. سرشون شلوغه اسم اش چیه؟

ارزانسرای پارچه یاس

ولی تو ک از قم خرید کردی ترنج ترمه گاندی و خیلی های دیگه ام تو قم هستن ک قیمت هاشون مناسب هست

مشهدم پارجه‌گلاره خیلی حوبه ولی گرون تر هست

البته همشون نتی اند فرقی نداره از کجا بخری

2706