2733
2734
عنوان

دختر عمه پسرم

679 بازدید | 41 پست

پسرم 15 سالشه بعد با دختر عمه اش که ازدواج هم کرده و حدودا 26 سالشه خیلی بهم میچسبن .... البته از بچگی پیشش بوده و باهم بودن ... ولی با اینکه نامحرم هستن بهم میچسبن و بوس میکنن و عکس میگیرن

وقتی میاد خونمون یا خودمون میریم شرتک میپوشه تا بالای زانو و یه تاپ بندی یقه باز یا نیم تنه بدون آستین میپوشه. حتی جلو شوهرم هم همچین پوششی داره

نمیدونم چکار کنم ... البته که پسرم واکنشی نداره و خیلی راحتن انگار عادیه 

( لطفا کسی که فکر میکنه ساختگیه نظر نده با احترام )

کلا شورتک جلو بقیه واسه من قفله تامام

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به دخترخانم تذکر بده

که پسرتون تو سن حساسیه رعایت کنه

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

درک میکنم دیدگاه و نگرانی تون رو 

اما احساس اونها مثل خواهر برادر شده دیگه 

خصوصا که از بچگی این مدلی عادت کردن 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

پسرتو بزار بره باشگاه و غرق کار یا خرفه ای کن که این دختره به نظرم یک کرمی داره اکرم نداشته باشه جلوی پسر ۱۵ساله که دنبال پشه ماده هم میره نباید اینطور بگرده