2752
2734

اگه تجربه ای دارید بگید ممنون میشم.

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من منحرف نیستم من منحرف نیستم🙈

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

خوشم میاد اهل دلاش فهمیدن دارن کامنت میذارن مثبت فک کن 🥸😂 تو دیگه فهمیدی تا فرداهم بگی  مثبت فک نمیکنی 

من همون شاهزاده تباهیم که به پادشاهی رسیده 🥸 اینکه رفتارام به سنم نخوره تخصص منه🤌😐نی نی سایت رو بیش از ۱۶ساله میشناسم🫡 
خوشم میاد اهل دلاش فهمیدن دارن کامنت میذارن مثبت فک کن 🥸😂 تو دیگه فهمیدی تا فرداهم بگی  مثبت ...

منفیش چیه؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
خوشم میاد اهل دلاش فهمیدن دارن کامنت میذارن مثبت فک کن 🥸😂 تو دیگه فهمیدی تا فرداهم بگی  مثبت ...

می می؟؟

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔