2733
2734

دیشب با آب قاطی کردم گذاشتم یخچال. صبح میخواستم به دخترم بدم دیدم ته نشین شده. یعنی آبش بالا مونده بود. پودرش پایین. به نظرتون خراب شده؟؟؟

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!

خوب هم. نزدی یا ابش سرد بوده؟؟؟؟ 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب هم. نزدی یا ابش سرد بوده؟؟؟؟ 

آب جوشیده خنک شده ریختم. خوب هم زدم. باید آبش گرم باشه؟؟؟

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
نه عزیزم.همینجوریه.روش هم نوشته قبل از مصرف شیشه را خوب تکان دهید تا یکنواخت شود 

مرسی مهربون. وقت گذاشتی خدا خیرت بده❤

2740

وای این شربتو زیاد میخرم برا دخترم

قبل استفاده تکون بده 

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
همش بزن زیادم ای ن میریختی توش

فکر کنم آبش زیاد شده. چون سری قبل غلیظتر میشد😔

وای این شربتو زیاد میخرم برا دخترم قبل استفاده تکون بده 

ممنون گلم. خدا دخترتو حفظ کنه برات❤

2706