2733
2734
عنوان

نمیدونم رابطه ام رو ادامه بدم یا نه

146 بازدید | 17 پست

واقعا خیلی خیلی سردرگمم 

نمیدونم از کی کمک بخوام

بنظرتون مشاوره واقعا میتونه کمک کنه انلاین مشاوری سراغ دارید که کارش درست باشه

من طرفم خیلی دوستم داره اخلاقشم خوبه ولی از نظر مالی کاری ن اوکیه ن هم تلاش میکنه که باشه نه درس میخونه نه کار ۲۲ سالشه هرچقد تلاشم کردم فایده نداشت بعده یک سالو نیم

خودشم میگه من میخواستم زن بگیرم اولین گزینم تو بودی از خدامه زنم بشی ولی انقد مشکلات زیاده احتمال زیاد بهم نمیرسیم

خودمم تمرکز ندارم درس بخونم باعث پیشرفت هم نمیشیم ولی یکمم دوسش دارم دلم میسوزه براش میگم شاید بمونم پیشرفت کنه از ی طرفم خیلیی دوستم داره میگه هیچکی نمیتونه مثه من عاشقت شه

حس میکنم دارم بخاطر رابطه ای ک اینده نداره درس و زندگی خودمم بگا میدم چند بارم کات کردم پیام داد وابسته ام هستم بهش

واقعا اذیتم و سردرگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این داره هم وقت خودشو تلف می‌کنه هم ترو  اگه واقن دوسش داری یکم دیگه صبر کن اگه هیچ حرکتی نزد ...

یک سالو نیمه الان باهمیم کنکورم داشتم امسال ک اصن نشد تمرکز کنم روی خوندن

حالم خرابه

دلم براش میسوزه چون خیلی دوستم داره

یک سالو نیمه الان باهمیم کنکورم داشتم امسال ک اصن نشد تمرکز کنم روی خوندن حالم خرابه دلم براش میسو ...

دقیقا منم یکیو دارم اونم خیلی دوستم داره ولی خب واقن داره تلاششو می‌کنه تا منو‌ بدست بیاره 

تا ببینم چی میشه 🥲 ولی خب آبجی چرا اون هیچ تلاشی برات نمیکنه 

عزیزم به نظرم باید بسپری دست زمان هنوز سنتون کنه و زندگی رو جدی نمی گیرید 

دست نگه دارید و بزارید اگر واقعا رابطه جدی دارید  برای هم تلاش کنید

وابستگی اتفاقا اصلا برای جفتتون خوب نیست

باید اول عاقل و بعد دلبسته باشی

اگر حس کردی قضیه جدیه من یه مشاور خیلی خوب می شناسم از اساتید مشهد هستن قبلا از ساعت ۶ تا ۷ عصر رایگان مشاوره ازدواج میدادن برات شمارش رو بزارم

عزیزم به نظرم باید بسپری دست زمان هنوز سنتون کنه و زندگی رو جدی نمی گیرید  دست نگه دارید و بزا ...

من میتونم‌ الان قطع رابطه کنم یعنی میتونم احساساتم رو کنترل کنم 

ولی نمیدونم اصلن جدایی کار درستی هست یا نه

بنظر خودتون کمک بگیرم از مشاوری که میگید؟

من میتونم‌ الان قطع رابطه کنم یعنی میتونم احساساتم رو کنترل کنم  ولی نمیدونم اصلن جدایی کار در ...

09102042630

عزیزم شماره استاد مهجوری

خودم تو داستان سفر های ازدواج دانشجویی به مشهد باهاشون آشنا شدم و عالی هستند و کم نمیزارن

به نظرم نگو جدایی بگو یه فرصت به هم بدیم ببینیم چی میشه 

ببین اصلا وابسته هم هست یا نه

خدای نکرده بعد چند وقت کسی جات رو میگیره یا نه

ما دخترا تا یک پسر وارد زندگیمون میشه دیگه تموم... کور و کر میشیم

به عنوان یه دوست یه کم روانشناس بهت میگم خانواده  ، خانواده  و باز هم خانواده های دو طرف بهترین راهنما و مشاور هستند حتی اگر لجمون بگیره ازشون اونا چیزهایی میبینن که ما نمی بینیم اگر وارد فاز جدی شدی حتی نیش و کنایه های خانواده رو جدی بگیر و سعی کن با چشم و گوش باز تصمیم بگیری

شما هنوز خیلی جوونی و تصمیم زندگی برای یک‌عمر خیلی مهمه حتی اگر برای یک عمر خم نباشه انتخاب دوست هم تاثیر زیادی روی زندگی داره

حرفتون خیلی خوب بود ممنونم  ریپلای اخر منو دیدید ؟ گفتم بنظرتون از این مشاوری که میگید کمک بگی ...

بله دیدم

حتما 

اگر دوست دارید تو این ساعت زنگ بزنید و بگید برای رابطه تون نیاز به مشاوره دارید قضیه رو بگید ان شاءالله که کمک‌درستی بهتون داشته باشن