2752
2734
عنوان

مامانا یه لحظه...شربت کو آموکسی کلاو؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 27 پست

منم همین مشکلو داشتم تا زیر اون علامته اب ریختم بعد هم زدن نگاه کردم هنوز کمتر از اون خط علامت هست یه زره اب ریختم باز 😅

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین مشکلو داشتم تا زیر اون علامته اب ریختم بعد هم زدن نگاه کردم هنوز کمتر از اون خط علامت هست ی ...

به نظرتون چی کار کنم؟همینو بهش بدم یا برم جدید بگیرم؟؟

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
2731
درستش همینه. دو مرحله ای باید ریخته شه .

واقعا چه خوب که گفتین همش میگم اشتباه ریختم البته ابکی نیست 

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
عزیزم تمام سوسپانسیون ها به همین شکل در میان . قبل مصرف کاملا شیشه رو تکون بده تا مواد یک نواخت بشه.

ممنونم عزیزم وقت گذاشتین خدا خیرتون بده❤

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
منم یکی دیروز دکتر داد برای پسرم به زور مبخوره 

دخترمنم میگه خیلی بدمزه است. 

اوف من که خسته شدم از این ویروس ها ☹هر روز یه ویروس جدید 

دقیقا

خسته کننده است. به خصوص وقتی بچه ها مریض میشن😔