2752
2734
عنوان

بعد اون هرکی اومد...

138 بازدید | 12 پست

هیچ حسی به کسی ندارم 

یکساله  ندارمش گاهیی میاد  باز میره...

یه دختر ۲۱ سالم که دیگ حتی نیاز جنسی ام ندارم اصلا اصلا الان یکساله همه چی توم خاموش شده 

باهاش رابطه نداشتم ولی کلا انگار تموم شدم

هرکی میاد سمتم رد میکنم چ خاستگارچ رابطه 

بهم گفت با یکی آشنا شده تازگی ولی مگ من همون موقع به خاطر اینکه برای بار ۴م خیانت کرد ولش نکردم؟ چرا از فکرم نمیاد بیرون چرا سردم چرا هرکی میبینه میگ با خودت چیکار کردی یکی بگه چیکار کنم که تموم شه این حسای بد اصلا حسی نیست من تو بیحسی محضم تو تنهاییم://

در من ،منی مرد که آرزوی زندگی داشت...

عزیزم اون لیاقت ترو نداشت 

اگه میبینی خاستگار خوب داری حتما برو اشتباه نکن خودتو به پای کسی که داره عشق و حال خودش رو میکنه نسوزون

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون خودتو دوس نداری که خودباوری نداری

من خودمو دوست ندارم؟هیچکس اندازه من به خودش نمیرسید هیچکس با خودش اندازه من حالش خوب نبود 

عزیزم اون لیاقت ترو نداشت  اگه میبینی خاستگار خوب داری حتما برو اشتباه نکن خودتو به پای کسی که ...

نیتونم من کسی دیگ ب چشمم نمیاد

شاید بتونم بگم روانپزشک و روانشناس این دو در کنار هم بتونن برت گردونن به زندگی عادی وگرنه سخته تجرب ...

میرفتم قرص میداد همش خواب بودم من الان بیحسم ولی تا چند وقت پیشحال خیلی خیلی بدی و تجربه میکردم

میرفتم قرص میداد همش خواب بودم من الان بیحسم ولی تا چند وقت پیشحال خیلی خیلی بدی و تجربه میکردم

چ روانپزشک بدی رفتی پس 

چرا داروهای خواب آور بودن باید چند تا دارو بده تو ساعت های مختلف بخوری انرژی و انگیزه ات رو برگردونه هورمونات و ساعت خوابت تنظیم بشه .... 

خیلی از روانپزشک ها علمشو ندارن 

خودت هم میتونی خودتو نجات بدی ها یکم سخته ولی میشه 

the most important decision in❣️
اره خب درستع

راستی گلم عجله هم نکن دوران درمان هر کی و کنار اومدنش با اون ترومای که تجربه کرده متفاوته یکی یه هفته یکی یه ماه یکی ۶ ماه یکی یه سال و چه بسا ممکنه بیشتر 

البته سعی کن پادکست های مختلف و ویدئو های مختلف گوش بدی و ببینی و بتونی مدت زمان درمان رو کمترش کنی 

و رو تغییر نگرشت هم کار کن گلی 

برات از خدا خوشبختی و آرامش و سلامتی آرزو میکنم 🥲❤️‍🩹🫂

the most important decision in❣️