2737
2739

خیلی

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه یک تصمیم منطقی باعث بشه که آسیب بزرگی  دفع بشه آدم هیچ وقت حسرت انجام کاری اشتباه یا احساسی ...

من خودم با منطق نامزدی مو بهم زدم پا روی احساسم گذاشتم ولی بعضی اوقات دلم تو حسرت لحظه هایی که کنارش بودم که دیگه تکرار نمیشن

من خودم با منطق نامزدی مو بهم زدم پا روی احساسم گذاشتم ولی بعضی اوقات دلم تو حسرت لحظه هایی که کنارش ...

منم دقیقا عین شما چقدرم استرسی که اطرافیانم سر این قضیه بهم وارد کردن عذابم داد 

اما پشیمون نشدم هیچ وقت چون اون شخص ظاهری موجه داشت اما از نظر باطن جوری دیدمش که اصلا مناسب من نبود با این که اوایلش بهش احساس قوی داشتم اما میدونستم خوشبخت نمیشم باهاش همه چی رو تموم کردم الان کاملا بی حسم

شما که الکی و بی دلیل نامزدیتو به هم نزدی حتما دلیل خیلی مهمی داشته که پا رو احساست گذاشتی اون تصمیم منطقی باعث نجاتت بوده 

همه چیز رو به خدا بسپار درست میشه

منم دقیقا عین شما چقدرم استرسی که اطرافیانم سر این قضیه بهم وارد کردن عذابم داد  اما پشیمون نش ...

ان شاالله 

خدا عاقبت همه مونو بخیر کنه و بخت بلند یارمون باشه

2738

درباره ازدواج داره حرف میزنه ؟ اگر بله که باید بگم من اعتقاد دارم که باید با منطق فرد مورد نظر رو انتخاب کرد و بعد با احساسات باهاش زندگی کرد. 

در مورد بقیه موارد هم آدم سعی کنه تعادل برقرار کنه خوبه ( که البته سخته ولی نشدنی نیست)