2737
2734

سلام خانوما خواستم یکم درددل کنم باهاتون دلم خیلی  شکسته از دست مامانم مامانم خیلی زن خوبیه ولی هروقت میخام برم خونشون یه بهانه ای میاره که نرم همین الانم بهونه اورد خیلی بهم برخورد منم اخه همیشه خونم یا میرم خونه مادرشوهرم که اصن اونجا بهم خوش نمیگذره،اخه من چیکار کنم اجازه هم ندارم خودم تنها برم بیرون ،حقیقتش من مادرمو خیلی دوست و وابستشم ولی چرا اینجوری میکنه باهام اون از شوهرم که انقد منو اذیت میکنه اینم از مادرم که منو درک نمیکنه نمیگه باخودش دخترم تنهاس انقد سختی کشیده حداقل بیاد اینجا دلش یکم وااااابشه 🙃😔😔😔😔💔💔💔💔اگه بد میبودم همه دوسم میداشتن اگه پولدار بودم همه دوسم میداشتن حیف 💔🖤

اینحوری نگو اونم حتما دوست داره

مگه میشه نداشته باشه؟

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی نمیزاره بری  خونش از چه لحاظ میگی خوبه پس؟

چرا دوست نداره بری خونش؟

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2728

فدات بشم بیا بغل خودن🤧😥

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

عزیزم خودتوناراحت نکن شایدچیزی توخونه نداشته باشن یاخودشون یه مشکلی داشته باشن توازمادرت نپرسیدی چرااینجوری میکنی

زندگی گریه مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...   
2740
چ بهونه یی اورد

گفت هواسرده پله ها لیزن سر میخوری ما میخایم بریم دکتر هزار تا کار دارم تا گفتم فردا میخام  بیان همچی هول شد خودشم نفهمید چیمیگفت همینجوری هی بهونه میاورد  اونهفته گفت جمعه دیگه بیا باز این جمعه میگه این جمعه نیا جمعه دیگه بیااااا بغض داره خفم میکنه

فک کردم  خودم تاپیک زدم 😔اگه بزاره بری خوش میگذره بهت  ولی من برمم  بهم رو نمیده کارایه همین آدما  باعث شده که آدم به آدمی  که نباید دل ببنده 

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
فک کردم  خودم تاپیک زدم 😔اگه بزاره بری خوش میگذره بهت  ولی من برمم  بهم رو نمیده کار ...

واقعا  اره خیلی بهم خوش میگذره دلم وااا میشه🙃 عاخی بگردمت عزیزم ،اره منم خیلی از آدما ترسیدم ودور شدم💔

یه مدت نه برو خونشون نه تماس بگیر ببین پیگیرت میشه یا خودش می گه بیا خونمون اگه پرسید چرا نمی یای بگو هردفعه گفتم دیدم استقبال نکردی بهونه آوردی گفتم حتما دوست نداری بیام منم نمی خوام مزاحمت باشم خونه خودم می شینیم که شما به کارت برسی 

2706