2733
2739
عنوان

می‌خوام سرد و مغرور باشم:)

484 بازدید | 22 پست

راستش برای من جنسیت مهم نیست!!

دوست .پسران از دوست دخترام بیشترن!!!

همشون خیلی آقان و اکثرا دوست دختر دارن کلا۵نفرن!!!!

باهاشون خیلی صمیمی ام شوخی هامونم بجای!!!

ولی یچیزی آزارم میده ک فهمیدم دوستم رو من کراشع همش بهم محبت می‌کنه و هوامو بشدت داره خدشم یبار اعتراف کرد بهم اونموقع ک رل زدم بعد از اینکه کات کردم چیزی نگف ولی رفتاراش آزارم میده همه هم فهمیدن ایشون منو میخاد من واقعا نمیتونم به یه چش دیگه نگاش کنم!!!!!

رفیق دخترم گف ت مهربونیت با هم زود صمیمی میشی ولی بهتره از پسرا دوری کنی چیکار کنم سرد و مغرور باشم؟!

کمتر شوخی کنم و اینکه کلا عین قدیمم نباشم!!!

مغرور بودن همیشه یه صفت بد نیست. تو بعضی از دوران زندگی لازمه و خیلی هم خوبه👍🏻

ولی سعی کن خودخواه و خودپسند نشی.

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

من جای تو بودم با پسر جماعت دوست معمولی نمی‌شدم چون تهش به زناشویی ختم میشه 🤣😐🖐🏻

خودم مورد بوده اول داداش صداش میکردم ولی بعدش 😶🤣

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جای تو بودم با پسر جماعت دوست معمولی نمی‌شدم چون تهش به زناشویی ختم میشه 🤣😐🖐🏻 خودم مورد بوده ...

بقول آرمین اینم رف قاطی داداشیات😂😂😂

داداش یعنی ذخیره روز مبادا

2731

ارتباط خوب و مناسب مشکلی نداره... رو خودت باید کار کتی مثلا رو دستت یه علامت بذار که یادت نره وقتی پسرا را می‌بینی در حد همون لبخند باشه، و صحبت های معمولی و خیلی صمیمی نشی که هوا برشون داره که فلانی انگار منا دوست داره... مغرور بودن برای مرد صفت بدیه درحالی که بهترین صفت واسه یه خانمه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
بقول آرمین اینم رف قاطی داداشیات😂😂😂 داداش یعنی ذخیره روز مبادا

جرررر دقیقا 🤣🤣🤣🤣

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
والا ما از این قرتی بازیا نداشتیم قشنگ سه چهارتا دوس بسر داشتیم 😂😂😂

من همه دوس پسرام داداشام بودن🤣🤣💔

خدایا منو ببخش الان نامزد داررررم🤣🤣🤣🤣

2740
من داداشم الان شوهرمه  آخرش به جهنم میرم 😂

چه داداش تو داداش شد خدایا توبه🤣🤣🤣🤣

من که داداشی نداشتم ....مستقیم رفتم خواستگاری طرف ....جواب منفی شنیدم ..هردو مال دهات بودندولی دانشجوارشد بود..یکی هم استاد دانشگاه دکتری داشت دانشیار....پسرا سراغم میامدند محل نمیگذاشتم .اعتقادم این بود دختر باید بره خواستگاری

من که داداشی نداشتم ....مستقیم رفتم خواستگاری طرف ....جواب منفی شنیدم ..هردو مال دهات بودندولی دانشج ...

والله .....تا الان مجردم ...عقیده دوست دوست دختری ندارم....یواشکی طرف تحقیق میکنم .یک سال بعد مستقیم میرم خواستگاری‌.....اصلا تو تهرون داداشم سه تا خواستگار داره.....چون تک پسره ...بابام مظلوم بوده 

2706