2733
2734
عنوان

می‌خوام سرد و مغرور باشم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂 😂 😂 حیف شد داشتیم میرفتیم جهنم گفتم سرراه ببرمت تو اهل بهشتی خواهر بیا تسبیح بگیر جامونده📿📿📿

زمان ما حکم تیر داشت داداشی البته من زیاد اهلش نبودم😂دوستام دو جین داداشی داشتن😂

2731
زمان ما حکم تیر داشت داداشی البته من زیاد اهلش نبودم😂دوستام دو جین داداشی داشتن😂

😂 😂 😂 یادش بخیر ما هم داشتیم ما هفته ای جایگزین میکردیم داداشی ب دوس بسر ی چی تو مایه های نیم کت ذخیره فوتبال 

😂 😂 😂 یادش بخیر ما هم داشتیم ما هفته ای جایگزین میکردیم داداشی ب دوس بسر ی چی تو مایه های نیم کت ...

خفه نشی 😂😂منم داداشیم شوهرمه چون فامیل بود همه میگفتن داداشته به اون میگفتن ابجیته یههو  بزرگ شدیم. شد خواستگار.