2733
2734

مگه بیرون هیچ کاری نداری ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همیشه ب خودم میگم همسرم باید شاغل باشه

تا هم زندگی جلو بیافته

هم سر زنده تر

هم قدر پول رو میدونه

هم افسرده نمیشه چون ذهنش درگیره

اگه میتونی برو حرفه یادبگیر

از ناخن تا ارایشگری

یا کارای کامپیوتری تا بتونی کافی نت

یا خرازی و..

من ک شاغلم ولی روزایی ک تعطیلم پا میشم شروع میکنم ب تمیزکاری خونه البته خونه م همیشه تمیز و مرتبه ولی چون عادت ب تنبلی ندارم و از بیکاری بشددددت متنفرررررم الکی کابینتارو میریزم بهم مرتبشون میکنم😂🤣نمیتونم ی جا بیکار بشینم حالا امروزم ک پریودم فعلا در حال استراحتم تا پاشم واسه ی هفته ای ک قراره سرکار باشم غذا درست کنم بزارم در یخچال🥴🥵

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
برای خودت روتین درست کن مثل بقیه خانما باشگاه و کلاس برو  یا توی خونه ورزش کن یه حرفه یادبگیر ...

تو فکرش هستم 

باشگاه رو دوست دارم ولی تو اقدامم فعلا 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
منم مثل توام  بیکار فیلم میبینم گوشی آهنگ کارای خونه عصر هم میریم بیرون

همش کارای تکراری دارم 

شوهرمم از سر کار میاد میخابه منم مجبورم بخابم 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
نه

خریدن نون میوه و ....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706