2733
2739
عنوان

روزهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 84644 بازدید | 874 پست

سلام مونا خانوم

من یه خواننده خاموش هستم از وقتی اون تاپیکتون رو که نوشته بودید نامزد سابقم.... 

این اولین باریه دارم از ته دل کامنت میذارم

درکت می‌کنم هیچکی جای تو نیست 

من خودم کلی مشکل دارم 

یه بچگی پر از مشکل نوجوونی بدتر و حالا یه شرایط زندگی که مجبور شدم قبولش کنم

من درکت میکنم با اینکه عاشق نیستم 

مواظب خودت باش 

دلم نمی‌خواد ناراحت باشی 

مشاورم بیشتر از هرکسی آسیب های منو می دونه، چکارم کنه؟ سرزنشم کنه، تحقیرم کنه؟ و واقعا همینه که میگ ...

درسته میدونه ولی فقط حرفاتو گوش میده.از اول باید کاری میکرد به امیر نزدیک نشی.خودت میگی بخاطر حرفای خانما اینجا رفتی به امیر گفتی برو.پس صحبت کاربرا روت اثر گذاشته

نه سرزنش نه تحقیر. وقتی میدونه خطا میکنی چرا در برابر اشتباه همسرت میگه هرجور راحتی همون کارو بکن

شاید دعوا کش پیدا میکرد گرچه خودت خوب جمعش کردی

همسرت مادرو خواهرشو خیلی میخواد شما ناراحتی.فکر کن اون بفهمه شما امیرو میخوای میری دم در خونش گریه میکنی.دلتنگش میشی

عادل باش گل 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من بر عکس همه بنظرم امیر اصلا آدم نرمالی نیست 

آخه شما مشخصه خیلی افسرده و کسل کننده هستید و متاهل هم هستین و یبارم ترکش کردین آدم عاقل میرع به صدتاااا بهتر از شما 

این وسط چه گیری به تو داده فک میکنم از حماقتش هست و اصلا آدم قوی و باهوشی نیست

2731
من شمارو کاملا درک میکنم اما به نظرمن شما عاشق اصلان نیستی متاسفانه چون اگه بودید نمیتونستید به فرد ...

نمی دونم ، شاید، ولی اصلان رو هم خیلی دوسش دارم، فقط سپاسگزاری نیست، واقعا عاشقش شدم ، دوسش داشتم و دارم ، کاش می شد دوتا بودم با هر دوتاشون زندگی می کردم

مونا جان من با تک تک سلولای بدنم درکت میکنم. عشق من به زیبایی عشق تو و امیر نبوده و نیست اما کم آورد ...

متاسفانه میاد وقتی منتظرش نیستی و از دستت کاری برنمیاد براش

2740
عزیز دلم علت اینکه خیلی فکر و خیال میکنی بیکاریه .سعی کن یه مقدار مشغول باشی البته نه با کتاب خوندن ...

بی کاری که واقعا بده، درست میگین اصلان واقعا برازنده است، با همین حال که متاهله هم کلی دخترا عاشقش هستن

سلام مونا خانوم من یه خواننده خاموش هستم از وقتی اون تاپیکتون رو که نوشته بودید نامزد سابقم....&nbs ...

ممنونم که برام کامنت گذاشتی ، واقعا دردهای خیلی عجیبی تو دنیا هست که آدم ها باورشون نمی کنن

درسته میدونه ولی فقط حرفاتو گوش میده.از اول باید کاری میکرد به امیر نزدیک نشی.خودت میگی بخاطر حرفای ...

راستش بهم برخورد که بهم گفته بود ضعیف، ولی تصمیم خوبی هم نبود

ولی من بر عکس همه بنظرم امیر اصلا آدم نرمالی نیست  آخه شما مشخصه خیلی افسرده و کسل کننده هستید ...

بالاخره هر کس سلیقه ای داره، شاید من توی زندگی واقعیم انقدر کسل کننده نباشم که این همه آدم های خوب دلشون می خواست و می خواد که با من باشن، و اینکه عاشق واقعی معشوق رو با نقص هاش دوس داره

عزیزم من همه تاپیکا و نظرات رو میخونم روزی چندبار به این تاپیک سرمیزنم شرایطتون خیلی سخته امیدوارم به آرامش برسین تو زندگیتون و کنار همسر و دخترتون همیشه خوشبخت باشید🌹❤️🌹

خیلی برام دلگرم کننده و دلنشینه که اینجایید

ممنونم عزیزم🙏

یکی شمایید یکی هم فاطمه هستم ۲۳ اونم ازدواج کرد بچه داره اما عشق سابقی خیلی دوستش داره... دقیقا ماجرای زندگیتون مثل همه امیدوارم همیشه بهترین راه جلوتون قرار بگیره❤️

عزیزم حتما حتما حواست به همسرت و زندگیت باشه تمام تلاشت رو بکن زندگیتو حفظ کنی

2706