2733
2734
اره خیلی مراقبم برنگرده ترازو دم دستت جلوی چشمت باشه ک رفتی بالا خودتو کنترل کنی .همه به اراده ست و ...

ترازو ندارم باید برم بیرون وزن کنم  هفته ای یه بار برم بهتره اره با خوردن معلومه برمیگیرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولی من همه جا خوندم نوشته کتوژنیک و برای همیشه باید بگیری ن یه ماه یا دوماه باید کل تغذیت همون باشه ...

اه میتونه لایف استایل همیشگی بشه اصلا.مثل وگان و غیره.. کلا دوتا اصل داره(۱فقط از داخل هرم بخوری،  ۲تا گشنه نشدی چیزی نخور) و اینکه برا کاهش وزن از نوک هرم کمتر بخور از کف هرم بیشتر.  برا تثبیت از همه جای هرم بخور.

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗

منم میخوام رژیم بگیرم 

متاسفانه اراده م کم شده 

چند روز کم خوری میکنم اما دوباره سست میشم 

نمیدونم کدومو بگیرم که پوست صورتم خراب نشه و موهام نریزه؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2738
خب همینه دیگه غذات مقدار خاصی داره برا منم میگه مثلا یه قوطی کبریت پنیر با 2 کف دست نون با یه دونه گ ...

برنج کلا غیرمجازه توی کتوژنیک . برنج اونقدرام چیز مهمی نیس بخدا که نخوردنش اسیب بزنه...اینا شایعه س😁😂 

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
منم میخوام رژیم بگیرم  متاسفانه اراده م کم شده  چند روز کم خوری میکنم اما دوباره سست میش ...

منم اراده نداشتم اصلا ولی میبینم هیچ لباسی اندازم نمیشه هیکلم افتضاح شده مجبورم اراده داشته باشم

منم میخوام رژیم بگیرم  متاسفانه اراده م کم شده  چند روز کم خوری میکنم اما دوباره سست میش ...

من صورتم لاغر شده کم اما ریزش نداشتم مو شکر خدا نزدیک ۳۰ و خرده ای کم کردم هیشکی منو نمیشناخت یا فکر میردن عمل معده کردم فقط دو هفته تحمل کن پیتده روی میری تو درد پا برو همونجوری سی ثانیه اولش سخته بعد دو هفته بدن عادت میکنه درد پا نداری معده کوچیک میشه وای چ حالی میده میری لباسایی ک پرو میکنی میبینی اندازتن من از هیجان اوایل واس همه فروشنده ها با ذوق توضیح میدادم خخخخ

ببخشید اگ زیاد سوال میکنم اخه من هرکیو میبینم کتو گرفته ۳۰ کیلو رو طی ۴.یا۵ ماه کم کرده شما چیت میکر ...

خواهش میکنم عزیزم.آره من وسطاش یه عمل جراحی داشتم ۴ماه کتو نبودم بعد برگشتم دوباره

2706