2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگیر گلم اگه میتونی برو دکتر تغذیه رژیم مناسب خودت رو دریافت کن من رژیم سرخود زیاد گرفتم قرص و دارو لاغری گیاهی و شیمیایی هم تا دلت بخواد سر خود زیاد خوردم همش ضرر و زیانه به بدنت 

همین کتوژنیک رو هم گرفتم کلا دو سه هفته ادامه دادم بعدش بیخیال شدم الان رفتم دکتر تغذیه خیلی راحت و بی درد سر دارم کم  میکنم در عرض 21 روز 4 کیلو و 200 کم کردم بدون گشنگی 

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
بله نتیجه داشت از ۹۰ شده بود ۶۹ خیلی لاغر شده خیلی خیلی باشگاهم میرفت اوایل خامه و چربی زیاد میخوردا ...

منم خیلی دوس دارم وقتی راجبش فهمیدم مثلا با خوردن چربی لاغر میکنه ولی یخورده گرونه همش باید گوشت بخوری😂😀

منم خداکنه ۶۰ اینا باشم الان ۲۰ کبلو اضافه دارم

نگیر گلم اگه میتونی برو دکتر تغذیه رژیم مناسب خودت رو دریافت کن من رژیم سرخود زیاد گرفتم قرص و دارو ...

رفتم دکتر از این رژیما ک مثلا روزی یه قوطی پنیر و اینا اصلا نتونستم بگیزم زود خسته شدم راجب این زیاد خوندم من دیابتم دارم شنیدم دیابتم درمان میکنه