2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من سرخود گرفتم اما هرجوری هست تاالان پاش واسادم خخ ولی برو دکتر تغذیه اصولی کم کن .خیلی خوبه ۱۰۰ گرمم کم کنی همچین ذوق میکنی آرزوم بود عدد ۹ ببینم مثلا بشم ۹۹ و ۹۰۰ سختبود اوایل بعد دیگه بدن عادت میکنه ۸۹ و۹۰۰ هم دیدم ۷۹ و ۹۰۰ اما ندیدم خخخخخ

2731

اره خیلی مراقبم برنگرده ترازو دم دستت جلوی چشمت باشه ک رفتی بالا خودتو کنترل کنی .همه به اراده ست و بخای بنونی شکر خدا فعلا برنگشتم تا نخوری چراباید برگرده وزن کسایی ک برگشتن خوردن الکی ک برنمیگرده وزن

اره من سرخود گرفتم اما هرجوری هست تاالان پاش واسادم خخ ولی برو دکتر تغذیه اصولی کم کن .خیلی خوبه ۱۰۰ ...

خخ عزیزم امیدوارم جفتمون ب وزن دلخواه برسیم

رژیم جنرال رو امتحان نکردین شما پس من ۲۵کیلو کم کردم با این رژیم تونت سرچ کنین هست 

من با این رژیم بیشتر از ۴کیلو‌کم نمیشدم  ماهی و اجازه داشتم ماهی یه بار این رژیم ی هفته ای رو بگیرم و باقی سه هفته رو نگه میداشتم با کالری شمار تا ماه بعد دوباره چهار کیلو کم میکردم برگشت هم اصلا نداره مگه اینکه در حد مرگ بخورم هر روز 

هستم عزیزم ممنونم من دوهفتس دارم راجبش مبخونم همه ویسای این کانالم گوش دادم❤

عالیه...منم با اطلاعات همین کانال قبلا کتو گرفتم ۲۷ کیلو کم کردم طی ۹

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
اینم بدون رژیم کتو رو نباید بیشتر از ۲۱ روز بگیری

ولی من همه جا خوندم نوشته کتوژنیک و برای همیشه باید بگیری ن یه ماه یا دوماه باید کل تغذیت همون باشه ابن ۲۱ روز اینا مثلا چالشه

رفتم دکتر از این رژیما ک مثلا روزی یه قوطی پنیر و اینا اصلا نتونستم بگیزم زود خسته شدم راجب این زیاد ...

خب همینه دیگه غذات مقدار خاصی داره برا منم میگه مثلا یه قوطی کبریت پنیر با 2 کف دست نون با یه دونه گردو 

یا اگه خامه باشه میگه مثلا یه قاشق غذاخوری خامه با 2 قاشق مرباخوری مربا هویج با 2.5 کف دست نون 

خیلی راحت با برنامه غذاییش سیر میشم هم 3 وعده اصلی هم 2 تا میان وعده دارم که میان وعده ها اکثرا شامل 1 واحد میوه است جلسه اول 90 بودم جلسه دوم شدم 86 بدون گرسنگی اما واسه دیابت نمیدونم رژیم هاش خاصه فکر کنم شما ک دیابت داری کتوژنیک بیشتر آسیب میزنه بهت چون نون مطلقا نداره برنج هفته ای 2 بار

الهم عجل لولیک الفرج 💚