2737
2734
عنوان

زنعموم اذیتم میکنه... بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 46 پست
از بس بی زبونم و روم نمیشه حرف بزنم اعتماد به نفس ندارم

جون دلم ، بهش رو نده ،از قبل فکر کن ببین چجور جوابشو بدی ،خونسردیت رو حفظ کن خونه پدربزرگت رفت و آمد داشته باش ولی مثل یه مهمون ،برا ناهار و شام اصلا نه خودت نه داداشت نمونین ، اگر تندی کرد بدترشو باهاش بکن ، اگر حرفی زد ،بدترشو بکوب تو صورتش ، کلاس برو ،درستو بخون ،پیشرفت کن ، اینکه پدر و مادرتو از دست دادی سخته اما فکر کن تو همین سایت هزار دختر هستن که با پدر معتاد و مادر خائن آرزوی مرگ دارن ، ببین شرایط برا همه سخته یکی بودن پدر و مادرش زجرش میده یکی نبودنش ، تسلیم تقدیر خداوند شو ،اما در مقابل این ظالم بیشعور سر خم نکن 

🍁🥰من دچار تنبلی تخمدانم ،اگر کسی راهکاری داره ،بهم بگه ممنون میشم🥰🍁    یه دوستی دارم که هر وقت عددهای ساعت و دقیقه ست میشه به امام زمان سلام میده😍 : ایده و بهانه‌ی قشنگیه برای سلام دادن به دلگرمی این دنیای یخ و تاریک    🌱اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.