2733
2734
عنوان

زنعموم اذیتم میکنه... بیاین

607 بازدید | 46 پست

سلام دوستان من مادر و پدرم یک ساله فوت کردن و تو این یک سال نهار خونه پدربزرگم پدریم بودیم (چون خونمون بهم چسبیده) و زنعموم که باهاشون زندگی میکنه همیشه نهار درست میکنه اوایل رو نمیدونم یادم نمیاد شاید احترام میکرد..... ولی بعدش هر روز صبح زنگ میزد ناله میکرد بیا میرفتم لباساسون رو مینداختم بند ظرفای دیشبشون میشستم برای غذا کمکش میدادم و اونم هی درداشو بهم میگفت( اره از دیشب نخوابیدم دستم آی پام آی کمرم) بعد سفره مینداختم همه چی مرتب ظرفا رو میشستم و بعد میرغتم خونه بچها سو میگرفتم بعد میزاشت برم خونه(البته میگفت من کاری ندارم اشکال نداره برو ولی دروغ بود)  

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش

خواهرجون امضات🥺

دانشجویی؟حقوق میخونی؟

🍁🥰من دچار تنبلی تخمدانم ،اگر کسی راهکاری داره ،بهم بگه ممنون میشم🥰🍁    یه دوستی دارم که هر وقت عددهای ساعت و دقیقه ست میشه به امام زمان سلام میده😍 : ایده و بهانه‌ی قشنگیه برای سلام دادن به دلگرمی این دنیای یخ و تاریک    🌱اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌱
2728

بعد خودش میخوابید تا عصر من خودم خونه زندگی دارم با برادرم میرفتم خونه تا شب کارهای خودمو. میکردم از صبح بیدار بودم تا شب خسته میشدم باز هر روز این اینکارو می‌کرد تقریبا 7 ماه پیش مادربزرگم از دبی اومد(40 روز رفته بود) من اونموقع کلاس داشتم صبح عصر بعد وقت نمیکردم برم ببینم چی اورده فقط چندتا لباس و کیف و دمپایی برای جهیزیم بود چقد ماهیتابه و خوردکن اورده بود که اون زنیکه قایم کرده بود من چیزی نگفتم تا 2 ماه پیش من یه عالمه کرم تو جیبی ها رو تو کمدش دیدم گفت این مال کیه گفت عههههه این مادربزرگ اورد یادم رفت بهت بدم 5 تا مال تو بود مال خودس یه عاااالمه فک کنین اگه نمیگفتم بهم هم نمیداد 

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

باز دو هفته پی‌ش رفتم خونشون دوتا بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از تو کمدش در اورد و جلوم گرفت گفت اینا هم مادربزرگ اوده(7ماه پیش) مال خودته یکیش قایم کردم ببینم کدوم خوشبو تره که بردارم برا خودم منم گفتم اره پس یکیشو بده گفت نههه هنوز سیر نشدم دستمو که گرفتم بردارم دستمو گاز گرفت خیلی دلم شکست بعد گفت اول صبح بیا برام کارامو کن خونهارو مرتب کن جارو برقی بکش تا بهت بدم خیلی بهم بر خورد که اینجوری گفت مگه من نوکرم 

قبلش هم گفته بودم پول میخوام (پدربزرگم میگه به زنعموت بگو برات با همراه بانک واریز کنه) گفته بود اول باز بیا کارامو بکن تا پول جور کنم برات 

بعدش اونروز که عطررو بهم نداد من نهار رو نخوردم گفتم گشنم نیست بعد نهار داستم میرغتم خونم گفت ظرفا چی گفتم خودت خوردی خودت بشور گفت خاک تو سرت و الان از اون روز نرفتم و بهس هم گفتم که ناراحتم گفت فک نمیکردم انقد بچه باشی...... میخواد مثلا خرم کنه دست پیش میگیره بعد امروز به مادربزرگم گفتم دیگه نهار نمیام گفت برو اون شوخی کرده کمکش کن و بیا نهار من نمیتونم نمیخوام برم اصلا 

2740
خواهرجون امضات🥺 دانشجویی؟حقوق میخونی؟

ببخشید استارتر 

ورزش مداوم رژیم واسه من جواب داد

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
عزیزم شما چندسالته

19

2706