2752
2734
عنوان

زنعموم اذیتم میکنه... بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 46 پست
از بس بی زبونم و روم نمیشه حرف بزنم اعتماد به نفس ندارم

جون دلم ، بهش رو نده ،از قبل فکر کن ببین چجور جوابشو بدی ،خونسردیت رو حفظ کن خونه پدربزرگت رفت و آمد داشته باش ولی مثل یه مهمون ،برا ناهار و شام اصلا نه خودت نه داداشت نمونین ، اگر تندی کرد بدترشو باهاش بکن ، اگر حرفی زد ،بدترشو بکوب تو صورتش ، کلاس برو ،درستو بخون ،پیشرفت کن ، اینکه پدر و مادرتو از دست دادی سخته اما فکر کن تو همین سایت هزار دختر هستن که با پدر معتاد و مادر خائن آرزوی مرگ دارن ، ببین شرایط برا همه سخته یکی بودن پدر و مادرش زجرش میده یکی نبودنش ، تسلیم تقدیر خداوند شو ،اما در مقابل این ظالم بیشعور سر خم نکن 

🍁🥰من دچار تنبلی تخمدانم ،اگر کسی راهکاری داره ،بهم بگه ممنون میشم🥰🍁    یه دوستی دارم که هر وقت عددهای ساعت و دقیقه ست میشه به امام زمان سلام میده😍 : ایده و بهانه‌ی قشنگیه برای سلام دادن به دلگرمی این دنیای یخ و تاریک    🌱اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس