2737
2734
عنوان

رمز پیج نامزدتون

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 25 پست
وقتی به هم اعتماد ندارید وارد زندگی هم نشید  من اگر بودم خیلی بهم بر میخورد

من اعتماد دارم میگم که اصن ن اهل چک کردنم ن حاشیه ک رابطمون بریزم بهم .دیشب بدون حرف و بحث گفتم اوکی ولی بهم برخورد خب مگ کاری میکنه ک ترسید 

خدا کنه آدم نخواد کاری کنه  اون اگر این کاره باشه پیجش رو میده به تو خودش می‌ره با پیج کس دیگه ...

خودش هم گف شاید دوستم یچیزی بگه یا دوست تو حرفی بزنه ک نیای من بفهمم و بد باشه  گفتم باشه ولی من حس خیانت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما  کلا گوشیامون دست همه مخصوصا همسرم تا شارژش تموم میشه میادسراغ گوشی من 

خدایش چک نمی کنه ولی دوست ندارم شاید بخوام به دوستی چت شخصی داشته باشم یا درد ودل و غیبت 

اون روز دوستم در مورد نابارورویش باهام حرف زد گوشیمو ورداشت بهش گفتم تو چت من با فلانی نرو گفت چرا گفتم حرفای زنونه زدیم 

ولی خوب کار درستی نیست کسی که کاری میکنه زود لو میره اصلا لازم نیست شما پیجشو چک کنی و اینا 

یه کم به حریم شخصی هم احترام بزاریم 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2731
خودش هم گف شاید دوستم یچیزی بگه یا دوست تو حرفی بزنه ک نیای من بفهمم و بد باشه  گفتم باشه ولی م ...

ببین نامزد منم خیلی زیاد تو اینستا با دوستاش صحبت می‌کنه من تاحالا بهش نگفتم رمز ویجت بده اما اگر بگم می‌دونم نمی‌ده چون شاید با دوستاش بخوان حرفای مردونه بزنن 

اصلا به دلت بد راه نده 

اگر بخوای همینطور پیش بری زندگیت میشه مثل من 😞

من تو تاپیکای قبلیم گزاشتم ک چقدر گیر میدادم به نامزدم چقدر حساس بودم چند روزی هست رفتم پیش روانپزشک بهم قرص داده دارم میخورم الان کلا طرز فکرم فرق کرده خیلی درکش میکنم نسبت به قبل 

طوری بود ک اگر یکی می‌گفت اسم دوست پسرم فلانیه من فکر میکردم نامزد من هست 

2738
ببین نامزد منم خیلی زیاد تو اینستا با دوستاش صحبت می‌کنه من تاحالا بهش نگفتم رمز ویجت بده اما اگر بگ ...

وای منم اینجور بودم و الان میرم پیش دکتر دقیقا.بهتر شدم دوروزه باز شکاک شدم