2733
2739
عنوان

رمز پیج نامزدتون

258 بازدید | 25 پست

اگه رمز بخوابید ازش و بگه اوکی ولی فقد ی روز پیج دستت باشه شما ناراحت نمیشید؟یا فکر نمی‌کنید داره ی کاری میکنه بااینک خودش قبلا هی میگفت پیج همو داشته باشیم ولی الان ک من میگم میگه کار درستی نیست ولی اگه میخای ی شب دستت باشه پیجم.منم گفتم نمیخام و از دیشب حوابشو ندادم.مشکل من پیج نیست من کلا نه عادت دارم طرفمو چک کنم ن فضولم ک برم سر گوشیش ولی دیشب حس خوبی بهم نداد این حرفش.فکرمو بهم ریخته اصلا تمرکز ندارم الان سرکار .بغض دارم.شما واکنشتون چی بود اگه جای من بودید

هیچ

پیجشو دارم

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠

وقتی به هم اعتماد ندارید وارد زندگی هم نشید 

من اگر بودم خیلی بهم بر میخورد

کاش همینی بشه که صائب تبریزی میگه:«آرامش است؛ عاقبت اضطراب ها..»بالاخره خوب شه، قشنگ بشه، برسیم، بینیم، بخندیم... من مجردم  بعضی تاپیک ها برای مامانمه که خودم   میزنم خسته از این جماعت زنده کش مرده پرست🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب نمیشه از کسی چیزی که شخصی هست رو طلب کنیم کار درستی نیست و نشونه بی اعتمادیه. میتونین پیج مشترک داشته باشین و دست دوتاتون باشه

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2738

منم اوایل آشنایی مدام با خودم میگفتم اگر بهش بگم رمز پیجتو بده و بگه بیا مال تو ازش نمیگیرم و خوشحال میشم چیز پنهانی نداره اما دوباره با خودم فکر کردم اگر بگم و نده حس شک میگیرم با اینکه ندادن رمز منطقی تره.ازون ب بعد تصمیم گرفتم تا واقعا چیز بدی ندیدم و یا حس نکردم به هیچ عنوان نه رمز بدم و نه رمز بگیرم.گفتم شاید افکار خودم کمکتون کنه.

ادمه خائنو توی شیشه کنی درشم ببنری بازم راه خیانتو پیدا میکنه بااین شکا و کنترل کردنا فقط طرفو واسه خیانت حریص میکنید.اونم ادمه حریم شخصی داره بنظرم امقد خوب باشید و طرفو توی دست بگیرید ک اگه میدون خیانت هم بود شمارو ول نکنه.چک کردن هیچ کاریو از پیش نبرده

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔

خدا کنه آدم نخواد کاری کنه 

اون اگر این کاره باشه پیجش رو میده به تو خودش می‌ره با پیج کس دیگه ای کارشو انجام میده 

پس ربطی به این ندارع ک حتما داره کاری. می‌کنه ک بهت نمیده 

من فکر میکنم دوست نداره ک بری داخل پیجش ممکنه دوستاش بهش پیام بدن دلش نخواد بهت بده 

گوشی یه وسیله‌ی شخصیه و درخواست ما برای داشتن رمز گوشی و پیج و ... به نوعی نادیده گرفتن حریم شخصی طرف مقابل‌مون هست. 

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
اصن چیز بدی نیست اینک میگه از اینکار بدم میا منم ناراحت شدم

حق داری

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠
2706