2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیدی میگن سردی نخوری یچیزی میشی ؟ اکثر بیماریها از سردی میاد یکیش همین تنبلی تخمدان یا الزایمر

یاخدا من اصلا رعایت نکردم اینچیزا رو 

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
2742
کلا سعی کن عادت کنی با غذا چیزی نخوری به شدت معدت ضعیف میشه  من خیلی ماست میخوردم باغذا از گلو ...

عزیزم برای رفلاکس چند نکته رو رعایت کنی زود خوب میشی و دیگه اون درد و سوزش رو تو قفسه سینه احساس نمیکنی

اول اینکه تا دو ساعت بعد از غذا اصلا دراز نکش و زیاد دلا راست نشو و لباس تنک نپوش و به معده ت فشار نیار

دوم اینکه غذای رو تو پیش دستی بخور. خورد خورد غذا بخور‌ . یهو حجم زیادی از غذا رو وارد معده ت نکن.مقدار کم تو وعده های زیاد

سوم اینکه از یه سری چیزا یه مدت باید پرهیز کنی مثل چیزای چرب و خیلی سرخ شده. سس قرمز. ترشی. گوجه فرنگی. شکلات . چای.سیر. پیاز. فلفل

چهارم هم که دوای درد من بود و هر داروی که تو داروخونه بود خوردم و هر دارویی که تو عطاری بود خوردم اما جواب نداد به جز اینکه: بعد از هر وعده غذایی آب جوش با دارچین و زنجبیل درست کن یه لیوان بخور. کل رفلاکس از سردی معده ست.این موارد رو رعایت کن بعد از یکی دو هفته خودت میبینی که کم کم داری بهتر میشی

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2740