2752
2734
عنوان

کسایی که گلدن دارن بیاین لطفا

23 بازدید | 8 پست

بچه ها سگ من ۹ سالشه تو این ۹ سال اولین باره میبینم اینطوری با دیدن منو شوهرم اروم همیشت بازیگوشی میکرد میدویید بردمش دامپزشکی میگه هیچ مشکلی نداره ولی یک هفته از جاش‌تکون نمیخوره غیر دستشویی

کسایی که گلدن دارن اگه میدونن ممنون میشم بگن واقعا اعصابم خورده

غذا میخوره؟دستشوییش اوکیه؟مشکلی نداره؟ ازمایش خون داده؟ بیحاله یا آرومه؟ تمایل به بازی و بیرون رف ...

غذا میخوره دستشویی هم میره 

نمیدونم چرا دیگه بازیگوشی نداره بردمش دامپزشکی ازمایش گرفت گفت مشکلی نداره خیلی نگرانشم 

منو همسرم هر روز صبح میریم پیاده روی بیلی(سگم) هم میبردیم چون باید روزی ۲ ساعت فعالیت داشته باشه الا یک هفته هرکاری میکنم بلند نمیشه همراهمون بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذا میخوره دستشویی هم میره  نمیدونم چرا دیگه بازیگوشی نداره بردمش دامپزشکی ازمایش گرفت گفت مشک ...

ببین سگ منم اینجوری شده بود

داشتم سکته میکردم،انگار به خاطر اضافه وزن فشار رو بدنش بود و بهش اسیب عصبی رسیده بود

هیچ جاش درد نمیکنه؟

2731
ببین سگ منم اینجوری شده بود داشتم سکته میکردم،انگار به خاطر اضافه وزن فشار رو بدنش بود و بهش اسیب ع ...

فکر نمیکنم چون اگه درد میکرد دکتر میگفت تا وقتی شستیمش  عکسعمل نشون میداد من اول فکر کذدم قهره باهامون چون منو شوهرم یک هفته گذلشته بودیمش خونه مامانم اینا خودمون سفر بودیم 

فکر نمیکنم قهر باشه چون بهش دست میزنم روشو اونور نمیکنه 

اصلا دیگه مثل قبل تا میایم خونه نمیاد سمتمون

فکر نمیکنم چون اگه درد میکرد دکتر میگفت تا وقتی شستیمش  عکسعمل نشون میداد من اول فکر کذدم قهره ...

الهی….

بچه ترسیده،بی اعتماد شده،استرس داشته خوب فکر کرده ولش کردین ،عزیزم باید قبول کنیم سن بچه هامون داره میره بالا،خیلی بیشتر از قبل باید پیششون باشیم🥺

الهی…. بچه ترسیده،بی اعتماد شده،استرس داشته خوب فکر کرده ولش کردین ،عزیزم باید قبول کنیم سن بچه هام ...

دقیقا اصلا نمیخوام به این موضوع فکر کنم سنش رفته بالا همش تو این یه هفته بیحالم فکرای بد میاد تو سرم ای کاش همین که میگی باشه چیز دیگه ای نباشه

دقیقا اصلا نمیخوام به این موضوع فکر کنم سنش رفته بالا همش تو این یه هفته بیحالم فکرای بد میاد تو سرم ...

تنهاااااا نیستی تو

همه ی حالتهاتو درک میکنم

ایشالا زودی حالش خوب بشه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻