2733
2734
عنوان

اگه بدونی شوهرت دوست نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 108 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بپرسم چه طوری باید پولا رو گرفتو جیب رو پر پول کرد ؟؟؟؟ فک میکنید واسه طرف پول میریزن بفرمایید ...

خب اینطوری چرا امدی از ملت میپرسی از اسیری هم که بدتر پرسیدن نداره من بودم ثانیه ای از وقت گرانبهامو جوانی نازنیمو صرف چنین آدمی نمیکردم 

2731
اونم گفت چشم بیا همه پولام مال تو؟🥴😂

نگفتم میده گفتم میگیرم 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
اونم حتما پولاشو میده تقدیر تشکرم میکنه بعد میره بیرون

نگفتم میده

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
میشه بپرسم چه طوری باید پولا رو گرفتو جیب رو پر پول کرد ؟؟؟؟ فک میکنید واسه طرف پول میریزن بفرمایید ...

آفرین دقیقا حساب قرون قرون پولش و داره

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه

بله 

هم به خاطر بچم 

هم به این خاطر که عادت دارم کسی دوستم نداشته باشه خیلی بهم سخت نمیگذره

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
بله  هم به خاطر بچم  هم به این خاطر که عادت دارم کسی دوستم نداشته باشه خیلی بهم سخت نمیگ ...

چه عادت بدی

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
اره

چرا واقعا؟

من الان تو همین وضعم بااین تفاوت که ۱قرونم نداره

اما بخاطر دخترم موندم

خودم مرده متحرکم

الان یه دقیقه از پنجره بیرونو نگاه کردم بخدا هر زن و مردی رو که باهم میدیدم بغضم میگرفت هر زن خوشحالیو دیدم حسرت کشیدم خدا به همه سلامتی و روز گار خوش بده نه اینکه حسود باشم ها اما مگه یه حال خوب چیه که قسمت ما نیست

اخه چرا

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
اگر کسی را دوست نداشته باشن زورشون میاد براش خرج کنن

حرفت و باید با طلا نوشت