2733
2734

من بیست سالمه با کسی در حال اشنایی هستم 

حدودا شش ماهه

قیافه اش برام خاص نیست ( قیافه ای که خیلی بگم خوشتیپ و زیبا باشه نداره)

تحصیل کرده است و دکتریه

ماشین نداره و خونه هم داره اما کوچیک ولی نه جای ان چنانی

هنوز شغل ثابت نداره

و هدفش هیئت علمی هست 

قصدش ازدواجه و واقعا عاشقمه 

ولی تا بتونه عروسی بگیره یا ماشین بخره 

و خودشو جمع و جور کنه و درسش تموم شه

سه چهارسال زمان میبره

ولی من خیلی میترسم که چهارسال منتظر بمونم تا وضعیتش عادی بشه 

و وقتی ماشین و خونه و ایناشو اوکی کرد منو ول کنه یا …….

از جهتی یه اقایی ازم خواسته جهت اشنایی بریم بیرون و به صرف شام دعوتم کرده

از لحاظ ظاهری عالیه و شغل و ماشین و اینا هم فکر کنم داره

مامانم میگه این اقایی که تو داری باهاش اشنا میشی تو این چهارسال و این شرایط اقتصادی معلوم نیست چی بشه بینتون و تو باید تا وقتی جوانی با ادمای مختلف اشنا بشی و نمی تونی فرصت هاتو به روی همه ببندی پنج سال کامل….

الان موندم جواب این اقارو چی بدم

برم بیرون میشه خیانت؟

هیچ ایده ای ندارم…….

نمی دونم چیکار کنم….

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم اول ب اولیه بگو من بهت تعهد ندارم و منتظرت نیستم اما اگه بیای واسه ازدواج و مجرد باشه ممکنه قبولت کنم ولی معطلت نمیشم 

بعد با دومی برو بیرون 

من ۲۳ ۲۴ ام ، تو این موقعیت زیاد بودم ، خودتو  بیخود معطل کسی نکن هیچکیس از فردا خبر نداره واقعا ، میزان عشق طرف هم ب زبون و ‌.‌.. اینا نیست بعد ۱۰ سال زندگی میشه فهمید پس نگو عاشقمه ۴ سال صبر کنم و...

شما بهش تعهدی دارین؟اگه نه پس خیانت نیست اگه دلتون باهاش نیس بهشون بگین

نه نامزدیم نه حلقه ای رد و بدل شده

صرفا در حال اشنایی هستیم….

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡
نه نامزدیم نه حلقه ای رد و بدل شده صرفا در حال اشنایی هستیم….

پس فکر نمیکنم خیانت باشه 

چون فقط یه آشنایی سادست و تازه تو حق داری با هرکی که بخوای و فکر کنی که میتونه خوشبختت کنه باشی و ازدواج کنی

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
بنظرم اول ب اولیه بگو من بهت تعهد ندارم و منتظرت نیستم اما اگه بیای واسه ازدواج و مجرد باشه ممکنه قب ...

خیلی گیر کردم 

اصلا نمی دونم چیکار کنم

خودش همش بهم میگه من عاشقتم تو هرگز برام عادی نمیشی 

و من هیج وقت بهت خیانت نمی کنم 

از تمام وجود عاشقتم و …

ولی اینطوری میگی که الان مشخص نمیشه واقعا عاشقه یا نه

میبینم شاید حق با شما باشه🥲

خودت دانشجویی؟ ببین اگر دانشجویی درک مورد اپل برات خیلی آسون تره  دومی خیلی گزینه بهتریه به ت ...

خیانت نمیشه اگر برم بیرون جهت اشنایی اولیه صحبت کنیم؟

خیلی گیر کردم  اصلا نمی دونم چیکار کنم خودش همش بهم میگه من عاشقتم تو هرگز برام عادی نمیشی&nb ...

واقعیت اینه عزیزم خیلی هم تلخه ولی هییییییچکس از آینده خبر نداره ، باز انتخاب خودته اما روحیه من اینه که نمیتونم منتظر کسی باشم ، یهو طرف بعد ۴ ۵ سال نخاد دستت ب هیچ جا بند نیست میگن نقدو ول نکن نسیه رو بچسب