2737
2734
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 21 پست
اخه حوب وقتی کسی میدونه که خانواده شوهرش وشوهر ادم عاشق دخترن وطرف دیگه بچه دار نمیشه جلوی چشمم میگه ...

عزیزم اصلا چ کاریه شما بااون شخص حرف بزنی ک بخواد حرف از جاریت و...زده بشه خودتون اذیت نکنید 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حوب وقتی کسی میدونه که خانواده شوهرش وشوهر ادم عاشق دخترن وطرف دیگه بچه دار نمیشه جلوی چشمم میگه ...

چرا قبول دارم گلم اما یه سوال دارم این ادمیکه بهت اینجوری گفت بنظرت آدم موفقیه؟ زندگیش شوهرش یا بچه هاش اوکین؟ گرچه ما از گند زندگی کسی خبر نداریم 

2731
اون خودش زنگ زد بخدا اون گفت اخه اون چیکار به جاری من داره

ادم خوبی نیس ک زنگ زده این حرف رو بزنه بهتره ارتباطتون رو خیلی باهاش کم کنید

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊