2703
2553
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟

154 بازدید | 21 پست

فامیل شوهرم زنگ زره میدونه کل طایفه وخانواده شوهرم وشوهرم عاشق دخترن منم دیگه بچه دار نمیشم برگشته میگه انشالله جاریت یه دختر بیاره هی دعا میکرد

بچه ها این تایپک‌واسه دوستمون ک‌ سهمیه تاپیکش پر شده 😁خودشون جوابتونو میدن

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

تگش کن عزیز 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تگش کن عزیز 

هستن تو تاپیک تگدونم خرابه

@السا۶۷۴۵۶۶۷

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

@السا۶۷۴۵۶۶

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2714
چرا یه پسر دارم

بازم خداروشکر که یه دونه گل پسر داری عزیزم چرا اینقدر حرص میخوری خدا همین بچتو واست نگه داره اصلا جاریت بخواد ۱۰ تا بچه بیاره تو فکرتو خراب نکن میدونم در شرایط شما نیستم اما خب با غصه خوردن شما کاری  پیش نمیره فقط خودت داغون میشی 

2706