2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم طلاق گرفته میشه بیاید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حالا شوهرم سرد و اینا نمیشه ولی میره تو قیافه دو س روزی بدم میاد  اخه اگه عروس بدی بودم دلم ...

به نظرم هر چی بی زبون باشیم بد تره به خاطر همینه دلم میخواد بدونن من میدونم و ب روشون بیارم غیر مستقیم چون من واقعا زبون جواب پس دادن ندارن

2731
به نظرم هر چی بی زبون باشیم بد تره به خاطر همینه دلم میخواد بدونن من میدونم و ب روشون بیارم غیر مستق ...

ب نظرم همون ک بهت گفتم رو بگو تو موقعیت مناسب

یا مثلا فیلمی چیزی دیدید راجع ب این چیزا بود بگو خدا روشکر خدا ظلم ظالم رو بی جواب نمیذاره نتیجشو میبینن

چ فایده ی وقت ها شوهرمم خیلی پر میکنن اوقاتمون تلخ میشه سر مسائل مسخره دیگه حوصلم نمیکشه بخدا خودم آ ...

کدوم زندگیه که سراسر خوشبختی باشه..همین مامان باباهامونم دقت کنیم میبینیم هنوزم که هنوزه با هم مشکل دارن و هنوز عادت نکردن به هم🤪

نذر کن.. بگو خدایا کاری کن خانواده شوهرم انقدر غرق در خوشبختی بشن که مارو یادشون بره و نیاز مالی و جسمی هم به ما پیدا نکنن که گیر بدن بهمون..بعد هر 5شنبه ۱۰ تا نون صلواتی بگو نونوا بده فقیر خیر اموات.. نون ارزون ترین نذری هست که از دست هممون بر میاد.. اتفاقا انقدر نذر نون جواب میده..بعضیا از نمک حاجت میگیرن.. ولی من از خیلیا شنیدم از نون حاجت گرفتن..برکته دیگه.. توام نذر کن نون بده..۵تا..۱۰ تا.. ۱۴ تا.. هرچند تا که برات ممکن هست نذر کن.. منم امتحان کردم ..من ۵تا گفتم.. چون بعضی وقتا دستم پول نیست..خیلی خوبه.. توام تست کن.. ایشاا.. خانواده شوهر توام انقدر غرق خوشی بشن که کار به شما نداشته باشن و بهتون نیازی هم پیدا نکنن که اذیت کنن..😊

کدوم زندگیه که سراسر خوشبختی باشه..همین مامان باباهامونم دقت کنیم میبینیم هنوزم که هنوزه با هم مشکل ...

بخدا خودم صدتا مشکل دارم پدرم خودش میلیاردره معتاد شده شدید ک انشاالله ب حق این شب عزیز بمیره ما راحت بشیم از دستش مامانمو میزنه حیثیتمون رو برده دیگه پدرشوهرم اینو کرده کنایه ک آره بعضیا پولدارن لیاقت. زندگی و پولشونو ندارن خب دلم میشکنه هنو هیچی نگفتم باز مامانش مریض شده هنو کلی مراقبتش کردم مثل مامان خودم طلبکارم هستن 

ی سره میخوان آتیش بندازن ب زندگیم

نفرینم نمیکنم چون ی سرش میفته یقه خودم 

خستممممم دیگهههه خیلی خستهههه😟😭😭😭

2740
بخدا خودم صدتا مشکل دارم پدرم خودش میلیاردره معتاد شده شدید ک انشاالله ب حق این شب عزیز بمیره ما راح ...

به مادرت بگو نذر کنه برای بابات...مشکل مالی که ندارن.. نذر کنه به حق 5تن پدرت ترک کنه اروم بشه ..ارامش به زندگیشون برگرده.. چرا برای بابات دعای بد میکنی..

زندگی مادرت چشم خورده.. برای رفع بلا دور شدن چشم بد و ترک کردن درت نذر کنه..نه اینکه بعدا نذری بده..اگر توانشو داره الان نذری بده تا خدا به خاطر این نذری حاجتتون رو بده.. بعضیا اول حاجت میخوان بعد نذر میدن.. اما این اشتباه.. اونجوری دیر حاجت روا میشه ادم..اول باید نذر بدی بعد بگی خدایا به خاطر این نذری به حق بنده های مومن و پاکت حاجت من رو هم بده.. اینجوری زودتر حاجت میگیرید..

به مادرت بگو نذر کنه برای بابات...مشکل مالی که ندارن.. نذر کنه به حق 5تن پدرت ترک کنه اروم بشه ..ارا ...

آرامش ما فقط در گرو مرگ بابامه قبل اعتیادشم اخلاق نداشت الان ک هیچی دیگه .من کل فقیرای شهر رو غذا میدم اگه بابام بمیره راحت بشیم از دستش بخدا 

روزگار واسمون نذاشته ترک بکن هم نیست فقط کاش بمیره ب حق این شب عزیز 😔

آرامش ما فقط در گرو مرگ بابامه قبل اعتیادشم اخلاق نداشت الان ک هیچی دیگه .من کل فقیرای شهر رو غذا می ...

وای نگو..

خدا خودش یه کار کنه سرش بخوره به سنگ هم ترک کنه هم اخلاقشو درست کنه..

وای نگو.. خدا خودش یه کار کنه سرش بخوره به سنگ هم ترک کنه هم اخلاقشو درست کنه..

ی دعای محاااالههههه

خیلی ناراحتم 

هیچوقت دل هیچکس رو نرنجونید چون شما نمیدونید اون چ زجر دیگه ای داره تو دلش میشید قوز بالا قوز خدا رو خوش نمیا ......

کلی ب هرکی ک این پست رو میخونه میگم هوای هم رو داشته باشید نمک رو زخم کسی نشید😔حتییی دشمنتون

ی دعای محاااالههههه خیلی ناراحتم  هیچوقت دل هیچکس رو نرنجونید چون شما نمیدونید اون چ زجر دیگه ...

میگن خدا به هرکس به اندازه باوری که داره میده.. اگر تو خدا رو تا این اندازه ناتوان شناختی خب خدا چطور میتونه کمک کنه..

منم تو زندگیم مشکلات زیاد دارم بزرگترینش خیانت شوهرم بود.. ولی از خدا نا امید نیستم.. خدا بزرگه.. خدا بخواد هیچی نشد نداره.. این کهکشان ها این سیاره ها این مورچه کوچولوها این همه شگفتی ریز و درشت.. خدا ماورای تصورات ماست.. شما حاجت بخواه اگر تو این دنیا بهت نداد تو اون دنیا به جاش عوضشو میده..

فرض کن بچه ات میاد میگه مامان بهم پول بده..تو نمیدی..به هر دلیلی..ولی بعدا متناسب با چیزی که براش صلاح میدونی جای دیگه جبران میکنی..ولی اگر بچه ازت پول نخواد وتو هم روشو زمین نندازی هیچ دینی رو گردنت حس نمیکنی که بعدا بخوای جبران کنی..

توام از خدا بخواه.. هرچیز محالی که تو قلبت داری رو بخواه..صبح تا شب از خدا چیزای مختلف بخواه.. از خدا محال نیست..ولی اگر نداد بعدا کلی طلب ازش داری که میتونی تو اون دنیا بگیری.. ولی اگر نخوای..طلبی نداری که بعدا برات جبران کنه..

من از خدا برات آرامش آرزو میکنم.. هدایت پدرت.. بالارفتن صبر و تحمل و طاقت مادرت...

خدا به این وقت اذان حاجت همه رو بده..مال تو رو هم بده اگر نداد و مصلحتش چیز دیگه ای بود خدا عوضشو تو اون دنیا به شما و مادرت بده..🤲

میگن خدا به هرکس به اندازه باوری که داره میده.. اگر تو خدا رو تا این اندازه ناتوان شناختی خب خدا چطو ...

بابت همدردی ک کردی باهام واقعا ازت ممنونم و همچنین بابت دعاهای خوبت 

زندگی خیلی پوچ شده ن عشقی هست بس خیانت زیاد شده ن بچه دیگه ب درد میخوره واقعا دنیای بدی شده 

شما برام دعا کن من دیگه همه امیدم از دست رفته ......فعلا تو شرایط خیلییی خیلی سختی هستم همه گرفتاری های دنیا اوار شده رو سرم 😟😔😭مگه من چقدر تحمل دارم