2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم طلاق گرفته میشه بیاید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 60 پست

تو هروقت دیدی از خانواده شوهر خواهر شوهرت بد میگن توام همراهشون شو 

بگو ادمیزاد نون دلشو میخوره اگه بدی کنن خدا بد براشون رقم میزنه

به در بگو دیوار بشنوه

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شوهرم خیلییی خوبه خودش هیچ مشکلی باهم نداریم خداروشکر .خانوادش دخالت میکنن زیاد ی وقت ها میگم طلا ...

تو همه زندگیا یا شوهر بده خانواده اش خوبن.. یا خانواده اش بدن شوهره خوبه..یا هر دو بدن ولی خدا بچه خوب و صالح میده جبران میشه..

خدا به هر کس به اندازه توانش مشکلات میده.‌برو خدا رو شکر کن شوهرت بد نیست..خانواده رو میشه فاصله گرفت..خودش بد باشه عوضی باشه رو نمیشه کاری کرد

اون الان دلش شکسته  بهتره نمک به زخمش نپاشی  خدا قهرش میگیره

دل منم خیلی شکوندن مادر شوهرم نامزدیمون رو بهم زد و چه کارا که با من نکرد حالا سر خودشون اومده چرا پنهان میکنن تا حالا دیدی مادر و پدری سر عقد بچه شون کادو نبرن ؟ اینا سر عقد من این کارو کردن 

شبش رفتم خونه شون محالم نمیکردن همین خواهر شوهرم جزو دسته شون بود

تو همه زندگیا یا شوهر بده خانواده اش خوبن.. یا خانواده اش بدن شوهره خوبه..یا هر دو بدن ولی خدا بچه خ ...

چ فایده ی وقت ها شوهرمم خیلی پر میکنن اوقاتمون تلخ میشه سر مسائل مسخره دیگه حوصلم نمیکشه بخدا خودم آرومم اصلا حوصله بحث و از این چیزا ندارم خستم کردن 😟

دل منم خیلی شکوندن مادر شوهرم نامزدیمون رو بهم زد و چه کارا که با من نکرد حالا سر خودشون اومده چرا پ ...

اشکالی نداره بسپارشون به خدا 

چوب خدا صدا نداره خودت که داری میبینی 

تو خودتو بد نکن ولشون کن تو با همسرت خوش باش

2706