2733
2739

بچه ها اینو قبلش بگم خانواده شوهر من هر کاری با من میکنن و هر بی محبتی که بوده تا الان ازم دریغ نکردن ، خواهر شوهرم خیلی خیلی حساس بود مادر شوهرش بهش میگفت بالای چشمت آبرو بهش برمیخورد و آخرش سر همین حاشیه سازیاش طلاق گرفت الان خانواده شوهرم جلو من جوری برخورد میکنن انگار اصلا اتفاقی نیوفتاده و اصلا حرفی از طلاق نمیزنن من خیلی دوست دارم بدونن که من متوجه شدم این اتفاق افتاده و به روشون بیارم فقط به خاطر اینکه دلم میخواد بدونن عواقب کارای خودشونه که به خودشون برمیگرده  ولی نمیدونم چطوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولشون کن بزار بمیرن

فکرتو درگیر این نکن

ی دختر شمالی 😎😎عاشق دانشگاه❤چچیه خاخر پروفایله اشنی   خرمالوعه خرمالو  ندی تا الان خا الان هاریش قشنگ  چشه اتی باز هاکن👀👀👀👀👁👁👁هاریش😄😄🔗آرزو هامو مینویسم تا تک تک ک بهشون رسیدم اینجا علامت بزنم🔗۱صورتم خوب بشه ۲دانشگاه خوب قبول بشم ۳عروسی کنم ۴خونم ساخته بشه ۵کار بابام درست بشه ۶تمام مشکلات ریزو درشت حل بشن....🔇🔇🔇🔇🌱🌱ظهور اقا امام زمان🌱🌱🌱.🌺🌺خدایا گناهانم رو ببخش و توفیق بده تا بیام سمتت از دوباره🖇🖇🌺🌺🌺خدایا میشه یعنی ی روز بیام اینجا تاپیک بزنم از ارزوم ک بهش رسیدم😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔
2740

بیخیال بابا،تو که فکر نمیکنی خدا بخاطر انتقام تو،باعث شده اون طلاق بگیره🙄

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بی خیال شو عزیزم. دل نشکن. دنیا گرده. تو ببخش و سعی کن مرهم باشی نه نمک روی زخم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706