2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم طلاق گرفته میشه بیاید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 60 پست
درک میکنم چی میگیا ولی خوب نیست هر اتفاق بدی رو تاوان بدونی و به خودت ربط بدی 

تالان نمیدونم ولی میگم کاش بدونن و بفهمن که بدی بدیه اگه رفتاری بده و دوست ندارن در حق دخترشان اون رفتار بشه پس خودشونن نباید بکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دل اون الان ب اندازه کافی خون هست شما بی محلی و بی مهری مادر شوهرتو با نمک پاشیدن رو زخم دل دخترش ت ...

خود خواهر شوهرم هم پا بود الانم خوشحال نیستم از این جریان چون آدمی نیستم که بد کسی و بخوام

تالان نمیدونم ولی میگم کاش بدونن و بفهمن که بدی بدیه اگه رفتاری بده و دوست ندارن در حق دخترشان اون ر ...

الان مثل ضایع ها نگووو

بذار لااقل اگه بحثی شد بگو من همیشه ب خدا واگذارتون میکنم نتایجش هم دیدم بازم ب خدا واگذارتون میکنم دیگه سکوت کن هیچی نگو

خانواده شوهر تو مثل خانواده شوهر منهشتند ولی من بهشون میفهمونم که می دونم تا زیادی پرو وزبون دراز نشن .برو به خواهر شوهرت مثلا داری دل می سوزونی بهش باهاش مهربون برخوردکن وحرف بزن بعد صحبت وبکشون به طلاقش بهش بگو از وقتی فهمیدم طلاق گرفتی خیلی ناراحت شدم ولی تو ناراحت نشو و..‌

اموال شما رو که نگرفته. حقش رو گرفته. شما هم به نظر همچین عروس مظلومی نمیای

تو خودت معلومه ازوناشی بس بحث نکن از تاپیک من برو بیرون من اومدم اینجا درد دل کنم حوصله امثال تو رو ندارم 

2706