2733
2739
عنوان

تندیس دست و پای کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 26 پست
اخه راه های کم خرج تر اینه خودت تهیه کنی و تو خونه درست کنی ک ریسکش بالاست همونم بزنی خراب کنی

ببین اگه تهرانی سمت پاساژ های مواد دندانپزشکی برو . با قیمت خیلی عالی میتونی پیدا کنی

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
من ۵ سال پیش دادم ۳۵۰ بود هزینش اومد خونه چون خودم میدونم خرابکاری میکردم. می ارزه بنظرم .من نگه داش ...

چقدر گرون شدع چندسال پیش

منم احساس میکنم خودم‌نمیتونم درست درش بیارم تازه این پکیجا گچی ان فوری میشکنن ولی اون ک میاد منزل جنس رزین دارن ک نشکنه

قرض ک نمیکنم ۱۲۰۰ پول داریم ولی ۸۵۰تومنشو بدیم ب این دیگ واقعا باید تا موعد حقوق بعدی هوا بخوریم😭

ولی خیلی دلم میخواد درست کنم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه تهرانی سمت پاساژ های مواد دندانپزشکی برو . با قیمت خیلی عالی میتونی پیدا کنی

کرجم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
چقدر گرون شدع چندسال پیش منم احساس میکنم خودم‌نمیتونم درست درش بیارم تازه این پکیجا گچی ان فوری میش ...

مدیریت کن ۴۰۰ تومن از این ماه بردار چیزی نمونده ماه بعدم بقیشو بذار روش حقوق گرفتین سفارش بده 

2728
مدیریت کن ۴۰۰ تومن از این ماه بردار چیزی نمونده ماه بعدم بقیشو بذار روش حقوق گرفتین سفارش بده 

ما ۱۸ هرماه حقوق میگیریم 😑

اخه کلا ۱۲۰۰ از حقوقمون مونده😭😭۸۵۰ بدم ب اون خیلی دستمون خالی میشع دوس ندارم دیرم بشه هرچی بیشتر م ...

خوب عزیزم اون ک گچیه ی موقع میفته میشکنه بعدم میگی میترسم نرسم زود قالب بزنم اگه قبول میگنه قسطی بده

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2738
انجام دادید

ن

چند بود هزینش

از ۳۵۰ تومن شروع میشد ب بالا

ی جنس خوب با قابش و نمادش نزدیک ۹۰۰ درمیومد